o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

Polacy strzelają do bocianów. Kolejny został kaleką

49 reakcji
0
0
49
Podziel się
1 z 7
Poszukiwani
Poszukiwani
(Fundacja Centaurus)
0
0

Na Dolnym Śląsku policja szuka osób, które strzelają do bocianów. Niedawno opiekunom dzikich zwierząt z fundacji Centaurus dostarczono trzeciego ptaka, donosi radiowroclaw.pl. Dwa wcześniej postrzelone już nigdy nie będą latać.

49
0
0
bDzberin
KOMENTARZE
(49)
Kris
3 lata temu
duży cel, łatwo trafić. Ten baran co strzela jest jeszcze większym celem. Może ktoś go wreszcie odstrzeli?
mati007
3 lata temu
Ludzie to dopiero zwierzęta -.-
totoboss
3 lata temu
Człowiek to dumnie brzmi ale tylko brzmi....
bDzberir
qwqqw
3 lata temu
Takich zwyrodnialców należałoby odstrzelić, ale dotkliwiej byłoby skonfiskować majątek na rzecz fundacji dla zwierząt.
lubelskie
3 lata temu
Mój brat 10 lat temu przyniósł w listopadzie z nad stawu ledwo żywego klekota skrzydło uszkodzone szukaliśmy jakiegoś ptasiego azylu nikt go nie chciał więc siedział bidula całą zimę w kurniku z drobiem żywiliśmy go drobno pokrojonym mięsem. jedno skrzydło mu pod wiązalismy to uszkodzone bo po nabraniu sił 200 metry bez problemu przeleciał a na wiosne został wypuszczony przez 3 tygodnie wracał 1 tydzien sam wchodził do kurnika nastepne 2 tygodnie spędził na stodole i slad po nim zaginą gdy powrócili jego pobratymcy z ciepłych krajów
Najnowsze komentarze (49)
morda
3 lata temu
hm... to może i do przydrożnych kapliczek, krów żywicielek, pszczelich uli, koni, i całej reszty symboli polskiego obyczaju. No tak . Ryba psuje się od głowy.A raczej od oglądania TV.
edzio
3 lata temu
Zabobonny rodzaj antykoncepcji, wyrwać kapustę wybić bociany i laski nie będą się opierać.
ines
3 lata temu
Przeciez to nie mieszkancy zgłosili ze bician nie lata od kilku dni tylko dwie dziewczyny wracajace z pracy z żagania zatrzymaly sie na poboczu widzac krwawiacego z dzioba bociana.... nawet policja ich zkekceważyła chociaz byli na miejscu pòźniej... i nikt nie chcial im pomoc. dopiero po dlugich poszukiwaniach udało sie znaleść weterynarza w żarach , ktory zgodzil sie opatrzec krwawiacego bociana. i to dzięki tym dziewczynom , ktore znalazly fundacje centaurus z wroclawia udalo sie ocalic tego boćka....bo inni weterynarze "olali" pomoc bocianowi. . I fubdacja Centaurus zabrala boćka na następny dzień z Żar i pokryla koszty leczenia tego ptaka, ktory jest pod ochroną... także chętne osoby namawiamy do wspierania tej fundacji a dziewczynom i weterynarzowi wielkie DZIĘKUJEMY!!!
jak
3 lata temu
Skąd wiesz redaktorku że to Polacy strzelają do bocianów? Mało to u nas przyjezdnych osadników?
Adamek
3 lata temu
Trzeba być naprawdę bambusem, żeby zrobić coś takiego
ewa7
3 lata temu
W główkę powinien sobie strzelić!!!
kl
3 lata temu
jak mozna byc takim okrutnym
Rom
3 lata temu
Każdy ponosi konsekwencje swoich uczynków i intencji. Nie pomstujcie to jest nie potrzebne.
bDzberij
.
3 lata temu
Przecież minister niszczenia środowiska chce wciągnięcia bocianów na listę zwierząt łownych. Łącznie z bocianem czarnym
lil
3 lata temu
co za zdziczały kraj, gdzie ja mieszkam?
hg
3 lata temu
Dolny śląsk to wnuki ukraińców przesiedlonych na "ziemie odzyskane". zayebać rasę.
otto
3 lata temu
czyzby ktos byl na wakacjach w krajach arabskich? tam to rozrywka ale to inna kultura ... dorwac tego strzelca i oskubac z piorek ...
Alek
3 lata temu
Czy to aby nie koledzy Szyszki ?
anna
3 lata temu
ludzie złapcie tego zwyrodnialca, może to któryś z wyznawców szyszki
bDzberhV
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
9.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
bDzberhW
7.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
6.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
bDzberhX
5.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
4.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDzberhY
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić