Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
bETAXNqt
Wróć na
aktualizacja

To naprawdę jeszcze się dzieje. Zobacz, kto poszedł w pochodach pierwszomajowych

11 reakcji
0
0
11
Podziel się
1 z 7
1 maja - święto robotników
0
0

We wszystkich dużych polskich miastach przeszły pochody. 1 maja jest świętem międzynarodowym wprowadzonym jeszcze w 1889 roku przez tzw. II Międzynarodówkę. W Polsce komuniści uznali je za święto państwowe w 1950 roku.

11
0
0
bETAXNqT
KOMENTARZE
(11)
Twojnick
6 lat temu
Ojtam, ojtam, we Francji obchodza co roku. Sa i manifestacje i rozroby, i nikt szat nie drze z tego powodu - ten tytul, to tak ni w 5, ni w 10. Kolejna SENSACJA!!!!!
olga
6 lat temu
sprzyjajacy kapitałowi mają problemy z pamięcią. Jakoś nie zadali sobie trudu by policzyć ile milionów ludzi było ofiarami niewolnictwa, feudalizmu i kapitalizmu :))))))). Pewnie 100 mln, a spalonych na stosach? 007 Socjaliści mamią cały świat a przypominam że w imię wolności i demokracji i sprawiedliwości społecznej wymordowali 50 mln ludzi oczywiście tylko tych którzy nie chcieli się dostosować do wymogów rewolucji międzynarodowej lub narodowej, wybitny działacz miedzynarodo-socjalistyczny towarzysz Marks i towarzysz Lenin opisał jak powinna wyglądać taka rewolucja efekt: obozy na syberi, terror, eksperymenty na ludziach, kolektywizacja i masowe groby. Inny wybity działacz narodowo-socjalistyczny pan Hitler i jego poplecznicy z Włoch, Francji, Chorwacji, Finlandii, Węgier, Rumunii również stosowali sie do wymogów socjalizmu efekt: obozy w polsce, niemczech, terror, masowe groby itd. ALE ICH KOLEDZY W USA WYWALCZYLI W FABRYKACH 8H DZIEŃ PRACY ---BRAWO-- TOWARZYSZE AMERYKANIE
wera
6 lat temu
Rządzili tyle lat i nic dla ludzi nie zrobili dla siebie dużo zagarnęli , teraz wydzierają te pyski i obiecują , Precz stad
bETAXNqX
tik
6 lat temu
o czym młodzi mogą pisać jak nie znają życia ani pracy rodzice za nich myślą i pracują
Edward
6 lat temu
A nasz kochany prezydent zamiast popierać robotników to poszedł na pielgrzymkę świętować robotnika cieślę.
tofik
6 lat temu
Przynajmniej wyszli na spacer a nie siedzieli przed tv i oglądali Dudę na mszy.
jbox-er
6 lat temu
pracy nie mają ,ale świętyją pracę.hehe.Paranoja.
antykom
6 lat temu
Wspóczuje pokoleniom. Polska uzależniona materialnie, rozkradziona. po dawnych fabrykach hula wiatr, Miliony rodaków drapie kible na zachodzie by rodzina, dzieci nie przymierały głodem. żeby ich zmieszkania nikt nie wywalił. Taka teraz jest Polska "Zasobna i Szczęśliwa"
000iwa
6 lat temu
1 maja jest świętem ludzi pracy, nie komunistów... źle się nam kojarzy.
007
6 lat temu
LICZE NA SOCJALISTYCZNĄ CENZURE O2. ---- Socjaliści mamią cały świat a przypominam że w imię wolności i demokracji i sprawiedliwości społecznej wymordowali 50 mln ludzi oczywiście tylko tych którzy nie chcieli się dostosować do wymogów rewolucji międzynarodowej lub narodowej, wybitny działacz miedzynarodo-socjalistyczny towarzysz Marks i towarzysz Lenin opisał jak powinna wyglądać taka rewolucja efekt: obozy na syberi, terror, eksperymenty na ludziach, kolektywizacja i masowe groby. Inny wybity działacz narodowo-socjalistyczny pan Hitler i jego poplecznicy z Włoch, Francji, Chorwacji, Finlandii, Węgier, Rumunii również stosowali sie do wymogów socjalizmu efekt: obozy w polsce, niemczech, terror, masowe groby itd. ALE ICH KOLEDZY W USA WYWALCZYLI W FABRYKACH 8H DZIEŃ PRACY ---BRAWO-- TOWARZYSZE AMERYKANIE
tm
6 lat temu
Pamięć ludzka jest jednak zawodna, a młodzi dają się ogłupiać.
bETAXNqB
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

"Piłka nożna to tylko zabawa". Internauci bezlitośni, najlepsze memy

Reprezentacja Polski fatalnie rozpoczęła Euro 2020, które ze względu na pandemię COVID-19 odbywa się w 2021 roku. Polacy praktycznie bez walki ulegli zdecydowanie niżej notowanej Słowacji (1:2). Po meczu internauci nie mieli litości dla polskich piłkarzy.
9.

Pogrzeb księcia Filipa. Rodzina i naród opłakują jego odejście

Ludzie zebrani przed zamkiem Windsor oddawali cześć zmarłemu księciu Filipowi. Mąż królowej Elżbiety miał 99 lat, przez 73 lata był mężem brytyjskiej monarchini.
bETAXNqC
8.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znani żegnają wielkiego artystę

W sobotę 10 kwietnia w Łodzi rozpoczął się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość ma charakter państwowy. Na ceremonii pojawiło się wiele znanych osobistości, chcących pożegnać wielką postać polskiej sceny muzycznej.
7.

Miss Polski 2020 w niecodziennej roli. Zobacz galerię zdjęć

Nietypową niespodziankę z okazji tegorocznego Dnia Kobiet przygotowała Śląska policja. Na jej stronie internetowej pojawiła się galeria z sesji zdjęciowej z Miss Polski 2020. Anna-Maria Jaromin zmierzyła się z testem sprawności fizycznej. Najpiękniejsza Polka zachęcała w ten sposób kobiety do wstąpienia w szeregi policji.
6.

Tak wyglądał Paulo Sousa. Zobacz jak zmieniał się selekcjoner polskiej kadry

Paulo Sousa został zaprezentowany jako nowy selekcjoner polskiej kadry. Portugalczyk ma za sobą bogatą przeszłość, zarówno jako szkoleniowiec, jak i piłkarz. Zobaczcie jak nowy trener Polaków zmieniał się przez lata.
bETAXNqD
5.

Wybory w USA. Euforia na ulicach. Tak świętuje Ameryka

Joe Biden pokonał Donalda Trumpa w walce o fotel prezydenta USA. Zwolennicy kandydata Demokratów zaczęli już oficjalnie świętowanie.
4.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
3.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
bETAXNqE
1.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić