REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski12.01.18 (14:04)
2 z 9

Mazowsze

Scott Biales / iStock.com

Tydzień 15 stycznia - 21 stycznia

Za dnia temperatury dodatnie. Do 4 stopni Celsjusza. Nocą -2 stopnie. W sobotę i niedzielę do -4 stopni. W środę, piątek i niedzielę może popadać śnieg. Słońce pojawi się w poniedziałek.

Tydzień 22 stycznia - 28 stycznia

Temperatura w okolicach 0 w ciągu dnia. Nocą najzimniej będzie we wtorek. Termometry pokażą -7 stopni. W poniedziałek i czwartek słabo popada śnieg. Słonecznie będzie tylko w niedzielę.

Tydzień 29 stycznia - 4 lutego

Termometry w ciągu dnia będą pokazywać 4 stopnie Celsjusza. Chłodniej w czwartek - tylko 1 stopień. Nocą przeważnie -2 stopnie. Będzie pochmurno przez cały tydzień, ale popada tylko w piątek.

Tydzień 5 lutego - 11 lutego

Temperatury dodatnie w ciągu dnia w pierwszej połowie tygodnia. We wtorek nawet 5 stopni Od czwartku lekki mróz. Do -2 stopni Celsjusza. Nocą będzie -7 stopni. W czwartek, piątek i niedzielę słabe opady śniegu.

Tydzień 12 lutego - 18 lutego

Mrozu za dnia nie uświadczysz. Temperatura w granicach 3 stopni Celsjusza. Nocą spadnie do -2. Przez cały tydzień będzie padać śnieg, z różną intensywnością.

Tydzień 19 lutego - 25 lutego

Będzie jeszcze cieplej w ciągu dnia. Przeważnie 5 stopni Celsjusza. W nocy od -1 do -3 stopni. Będzie raczej pochmurno. Śnieg i śnieg z deszczem może popadać w piątek.

0
0
Dalej
0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij