Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Barnaba Siegel
Barnaba Siegel
|
aktualizacja

"World of Tanks" wkracza do Hollywood. Twórcy współpracują przy wydaniu wojennego filmu

1
Podziel się:

Wargaming.net, twórcy popularnych na całym świecie gier sieciowych, podjęli współpracę przy "Dunkierce", wojennej produkcji kinowej Christophera Nolana. Skorzystają na tym przede wszystkim gracze, na których czeka sporo atrakcji.

"World of Tanks" wkracza do Hollywood. Twórcy współpracują przy wydaniu wojennego filmu
(Warner Bros., Christopher Nolan)

Zacznijmy od tego, o czym będzie film. Dzieło Nolana opowie o jednym z bardziej znanych, tragicznych epizodów II wojny światowej. Ewakuacja, znana jako Cud pod Dunkierką, trwała od 26 maja do 4 czerwca 1940 roku. Setki tysięcy żołnierzy alianckich zostały otoczone przez niemieckie siły na plażach w Dunkierce na północy Francji. W ogniu walki wielu z nich udało się ewakuować okrętami wojskowymi i statkami cywilnymi.

- Wierzymy, że "Dunkierka" będzie niesamowitym filmem. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy uczestniczyć w tym kreatywnym przedsięwzięciu, gdzie możemy dzielić się pasją, honorując i zachowując pamięć o niesamowitych wydarzeniach - mówi Whiteford, szef marketingu Wargaming America.

Dokładny przedmiot współpracy nie jest znany. Wiadomo natomiast, że historyczne wydarzenia zostaną uczczone w "World of Tanks", "World of Waships" oraz "World of Warplanes". Na graczy czekać będą serie misji, okolicznościowe emblematy i znacznie więcej atrakcji.

Film ukaże się w kinach 21 lipca 2017 roku, a w "World of Tanks" możecie zagrać za darmo już teraz na stronie centralagier.wp.pl/World-of-Tanks.

Chętnych na grę w "World of Warships" zapraszamy na stronę centralagier.wp.pl/World-of-Warships.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
Marco65
5 lata temu
Skoro dajecie link do gry to róbcie to tak jak należy. Bezpośredni do strony wargamingu a nie taki na którym korzystacie jeśli ktoś wejdzie i się zarejestruje przez ten wasz przerabiany....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić