Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Adam Hrynkiewicz
|

14-latek chciał popełnić samobójstwo. Uratowała go policjantka

34
Podziel się:

Policja w Środzie Śląskiej została postawiona w stan alarmowy po tym, jak ojciec zawiadomił operatora linii 112, iż 14-letni syn wyskoczył przez szkolne okno i uciekł z zamiarem popełnienia samobójstwa. Nastolatek nie odbierał telefonu od ojca, ale policjantce udało się dodzwonić do chłopaka. Po kilkudziesięciu minutach rozmowy udało się jej przekonać nastolatka, by tego nie robił.

policja,motocykl
policja,motocykl (Materiały prasowe, Policja)

14-latek uciekł ze szkoły skacząc przez okno. Gimnazjum powiadomiło ojca chłopca, który to z kolei po bezskutecznej próbie kontaktu z synem, zadzwonił na policję. Funkcjonariusze otrzymali dokłądny rysopis chłopaka, dzięki czemu natychmiast rozpoczęto akcję poszukiwania w rejonach szkoły i domu. W tym czasie policjantce udało się skontaktować telefonicznie z nastolatkiem. Chłopak nie odbierał wcześniej telefonów od rodziców.

- Gimnazjalista w trakcie rozmowy powtarzał, że chce popełnić samobójstwo i że życie straciło już dla niego sens. Nie chciał powiedzieć gdzie jest - informuje polsatnews.pl. Policjantce udało się jednak przekonać nastolatka do zmiany decyzji. 14-latek po namowie funkcjonariuszki sam zgłosił się do pratrolu, który poszukiwał go w okolicach szkoły Nic mu się nie stało.

Zobacz też:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(34)
fakt
3 lata temu
Gdy życie ci zbrzydło i stało się piekłem. Wsadź łeb do kibla i walnij się deklem.
shahal
5 lata temu
To są te gimnazja czy nie ?
miki
5 lata temu
Dobrze że chłopak żyje. Szkoda młodego życia, moze kiedyś za 20 lat ? stwierdzi że jednak nie było warto
Rocznik 1977
5 lata temu
Bez stresowe wychowanie .
Anonim
5 lata temu
Uważam, że po prostu temu chłopakowi działa się krzywda w szkole, typu: wyśmiewanie się, obgadywanie, wyzywanie. Niestety ale niektórym uczniom sprawia radość niszczenia życia innym.
jtr
5 lata temu
Teraz trzeba dotrzeć do przyczyny i może wprowadzić jakieś zmiany - np. w szkole lub w domu. Fajnie, że żyje :)
Otaku
5 lata temu
Bo szkoły są zamknięte jak konserwy - nic dziwnego że można dostać świra...
q
5 lata temu
jak go uratowała zastrzliła go żeby nie doszło do samobójstwa czy go paralizatorem przypaliła ze zdrętwiał a może jak mojemu kolecze połamała kręgosłup i w raporcie napisała ze na przesłuchaniu jak siegał po szklanke wody to niefortunnie upadł na kant krzesła i prkła mu sledziona i kręgosłup niech to sprecyzują
żal
5 lata temu
wyszczekan ta młodzież teraz, niby taka harda,taka cwana, taka wszystkowiedząca a taka słaba...sami pozerzy, kąsający siebie nawzajem i wszystkich w koło. Małe piranie żądne krwi. Biedni, mali, wystraszeni ludzie realizujący sny o potędze swoich rodziców...
bca
5 lata temu
pewnie chcial zaistniec na social media
XYZ%
5 lata temu
Pratrol brzmi jak prażubr!
nowezsie
5 lata temu
wali si w tyłek? ladna? swieze stopy ma? zachysnie sie gdy dostanie do papy? z trzepie stopami pałe? myje czy tylko podciera bo srańsku?
mmmm
5 lata temu
po co ? potem rosna takie julki z brodami z iphonami i prowadza pasozytniczy tryb zycia
Luis z Niemie...
5 lata temu
Dla mnie życie tez nieraz nie ma sensu ale się nie poddaje...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić