o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Artykuł sponsorowany

3 w cenie 2: kup więcej i zapłać mniej!

Podziel się

Zastanawiasz się jak kupować szybko i tanio? Chcesz maksymalnie ograniczyć czas spędzony na zakupach, ale jednocześnie nie tracić najlepszych promocji i okazji cenowych? Istnieją skuteczne sposoby, jak połączyć te dwie potrzeby. Zobacz, w jaki sposób robić zakupy szybko i tanio, ale bez przykrych wyrzeczeń i liczenia każdego grosza!

3 w cenie 2: kup więcej i zapłać mniej!
3 w cenie 2: kup więcej i zapłać mniej! (materiały partnera)
bEacbjdx

Gazetki promocyjne – oszczędność czasu i pieniędzy

Codziennie dokonujemy zakupów – żywności, w tym świeżego pieczywa, artykułów gospodarstwa domowego czy produktów kosmetycznych. Chodzenie po sklepach bez wątpienia daje możliwość porównania cen, jednak zajmuje dużo czasu. Świetnym rozwiązaniem, który pomoże skrócić czas trwania zakupów oraz zaoszczędzić trochę gotówki są gazetki reklamowe, dostępne w wersjach papierowych oraz na stronach internetowych danego sklepu. Możesz obejrzeć je na spokojnie w domu, wybrać najatrakcyjniejsze oferty i stworzyć listę potrzebnych rzeczy, z którą wybierzesz się do na zakupy. Wiele sieci handlowych oferuje również opcje kupowania przez Internet, która dodatkowo oszczędzają czas – wystarczy wybrać konkretne produkty, uiścić opłatę i czekać na ich dostarczenie na wskazany przez ciebie adres. Należy mieć jednak na uwadze fakt, że niektóre rabaty i promocje obowiązują tylko w sklepach stacjonarnych – dlatego zawsze warto zapoznać się z regulaminami akcji specjalnych.

Weź udział w ZYSKotece – imprezie niskich cen!

Zwłaszcza w październiku śledź regularnie gazetki Carrefour, ponieważ co tydzień w ofercie sklepu czekają cię nowe promocje, niezwykłe okazje i obniżki cenowe. Od początku miesiąca trwa ZYSKoteka, czyli impreza niskich cen, która obejmuje m.in. artykuły gospodarstwa domowego, zabawki oraz produkty spożywcze i kosmetyczne.

bEacbjdz

Trzeci tydzień ZYSKoteki to akcja specjalna „3 w cenie 2”. Trwa od 13 do 17 października i dotyczy specjalnie oznaczonych produktów w sklepach. Produkty objęte aktualną promocją to m.in. niektóre: makarony, ryże, jaja ekologiczne, batoniki twarogowe, napoje, żele pod prysznic, a także znicze, porcelanowe kubki, zabawki, ręczniki. Zapoznaj się z regulaminem oferty specjalnej i korzystaj!

Oszczędzaj, kupując więcej

Gromadzenie drobnych zapasów (najlepiej produktów oznaczonych dłuższymi datami ważności i przydatności do spożycia) jest wygodnym rozwiązaniem, dającym komfort i wewnętrzny spokój, że niczego ci nie zabraknie. Akcje promocyjne w sklepach pozwolą ci na ogromną oszczędność pieniędzy i możliwość stworzenia zapasów artykułów bez wydawania na nie dodatkowej gotówki! Bądź na bieżąco z ofertą marketów i korzystaj z październikowych promocji. Przekonaj się, że nawet duże zakupy można robić szybko i tanio. Kup więcej i zapłać mniej – to takie proste!

bEacbjea
Artykuł sponsorowany
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić