Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Patryk Skrzat
Patryk Skrzat
|
aktualizacja

8-latek upominał mamę, że karmi martwe dziecko. Jest sekcja zwłok i przerażające zeznania

27
Podziel się:

Zwłoki trzymiesięcznej Patrycji policja odkryła w jednym z domów w Opocznie. Teraz na jaw wyszły szokujące zeznania brata dziewczynki.

8-latek upominał mamę, że karmi martwe dziecko. Jest sekcja zwłok i przerażające zeznania
(flickr.com, Piotr Drabik)

Z sekcji zwłok trzymiesięcznej dziewczynki wynika, że przyczyną zgonu dziecka był prawdopodobnie silny, tępy uraz głowy. Stwierdzono wiele obrażeń głowy, m.in złamanie kości ciemieniowej i krwiaka

W czwartek zostaną przesłuchani rodzice dziecka oraz wujek. Obecnie znajdują się na izbie wytrzeźwień.

We wtorek, gdy tragedia wyszła na jaw, wezwani na miejsce ratownicy uznali, że obrażenia dziewczynki "mogą wskazywać, iż padła ona ofiarą przemocy". Teraz na jaw wychodzą kolejne wstrząsające informacje. Reporterzy "Wydarzeń" dotarli do zeznań 8-letniego chłopca, brata małej Patrycji.

Ojciec bił chłopczyka pasem po głowie

- Małoletni złożył zeznania. Nie odmawiając szczegółów opisał, co w tym krytycznym dniu w tym domu się wydarzyło - powiedziała Elżbieta Madej, prezes Sądu Rejonowego w Opocznie. Jak dodała, na policzku Kacpra widoczne było zasinienie - czytamy na polsatnews.pl.

Z informacji dziennikarzy wynika, że Kacper miał zwrócić pijanej mamie uwagę, że karmi martwą Patrycję. Lekarzom powiedział też, że ojciec bil go pasem po głowie.

Chłopiec trafił do pogotowia opiekuńczego. Jak się okazuje, już raz odebrano go rodzicom. Rodzina miała założoną tzw. niebieską kartę.

Źródło: dzienniklodzki.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(27)
asaa
5 lata temu
No i trudno, już się stało, już widział. A psychopaty nie naprawisz z dnia na dzień, do tego potrzeba nieraz całe pokolenia.
XboY
5 lata temu
J%#@$e patogeny!
sd
5 lata temu
polak katolik
Rambo
5 lata temu
Dali 500 + dobrze tylko rodzice mieli to gdzieś nie myśleli tylko alkoholu bo jak tak bedom robić dzieciom to wtedy co som pozodni to mogom stracic na tym
avatar
5 lata temu
500+ by piło się lepiej
Mr.K
5 lata temu
Możecie proszę wysłać tego oJCA do mnie PROSZĘ !!! Ja tak bardzo chciał bym mu przekazać i wytłumaczyć co zrobił źle. Wystarczy mi 20 min z nim. Na matkę potrzebuję 3 dni... PO CO SĄDZIĆ ??? Po co 50 tys z naszych podatków na tą sprawę??? Po Prostu Przywieźcie Ich Do Mnie !!!
biedny chłopc...
5 lata temu
jak działa ta opieka mordercy zabili malenkie dziecko i znecali sie nad chłopczykiem wstretne gnoje co wam dzieci zawiniły
Otaku
5 lata temu
Kara śmierci...
gość
5 lata temu
Zastanawia mnie jedna rzecz mianowicie dlaczego dziecko wróciło do rodziców skoro już raz je odebrano i mieli założona niebieską kartę.
dfh
5 lata temu
Biedne maleństwo, Niech Bóg ci wynagrodzi ziemską niedolę...
boluś
5 lata temu
Wina rodziców a bardziej MOPS pracownicy tej instytucji nie wychylą pupy zza biurka można oglądać w TV jak nieraz się tłumaczą że byli w tym roku aż dwa razy a jeżeli widzą coś nie tak to powinni się tym zainteresować a nie siedzieć w ciepełku oni nie wiedzą do czego są powołani, tam należy się duża kontrola i gonić do roboty bo za darmochę niema wypłaty !!!
ja
5 lata temu
oby teraz trafił do jakiejś normalnej rodziny zastepczej, dzieciństwo juz ma zniszczone przez tych patoli ciągły strach i bicie, to niech teraz pozyje normalnie bo wiele wycierpiał
anula1984
5 lata temu
500+ nie 500+, tacy ludzie nie powinni mieć dzieci. Szkoda, że niestety tego nie można zweryfikować:( Szkoda tego chłopca, synka mam w jego wieku i nie wyobrażam sobie go uderzyć a co dopiero, żeby zgotować mu piekło na ziemi. Jaką zniszczoną psychikę musi mieć to dzieciątko:( Smutne to, że nie szanujemy tego co mamy najcenniejszego:(
pablo
5 lata temu
ja tez pobieram 500+ na dwoje dzieci uważam ze to dobry program. Ci co piją to pili i pić będą, tak samo jak i jeździć po pijaku Ja nie pije prawie wcale co dzień o 3:15 rano wstaje by o 4:00 być w piekarni i rozwozić słodkie bułki 6 razy w tygodniu. mam 40 lat i w życiu może ze 4 razy byłem pijany na weselu Swoim, Siostry i po urodzeniu moich synów.Czy jestem patologa bo korzystam z tego programu?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić