Kinga Trzeszczkowska| 
aktualizacja 

Akcja "Spełnijmy Marzenie Powstańca". Jest nas coraz więcej

3
Podziel się:

Chcemy spełnić marzenie Powstańca Stanisława Jana Majewskiego, który wyznał nam, że chciałby, aby ludzie byli z nim w tym ważny dla niego dniu. Zainteresowanych wydarzeniem jest już ponad 2500 osób.

Powstaniec Warszawski
Powstaniec Warszawski (wp.tv, wp.tv)

Aby dotrzeć do jak największej liczby osób, postanowiliśmy stworzyć wydarzenie na Facebooku "Spełnijmy Marzenie Powstańca". Akcja trwa dwa dni, a udział w wydarzeniu zadeklarowało już 516 osób. Natomiast samych zainteresowanych wydarzeniem jest ponad 2 tys. ludzi. Z dnia na dzień przybywa nas coraz więcej.

Na czym polega akcja "Spełnijmy Marzenie Powstańca":

Wystarczy przyjść 1 sierpnia o godzinie 10.00 na Skwer Pamięci Batalionu AK “Zaremba-Piorun”. Miejsce to znajduje się pomiędzy ulicami: Wspólną, Poznańską i św. Barbary.

Link do wydarzenia TUTAJ. Zachęcamy również do udostępniania filmu o panu Stanisławie Majewskim, dzięki temu większa liczba osób dowie się o naszej akcji. Link TUTAJ.

Do 1 sierpnia zostało zaledwie 5 dni. Dlatego zachęcamy do udostępnia wydarzenia oraz informowania o akcji znajomych przyjaciół i rodzinę, aby było nas jak najwięcej w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego razem z panem Stanisławem.

Jak mało z naszej strony wymaga wysiłku, żeby uszczęśliwić Powstańców pokazuje ta wypowiedź. Po nagłośnieniu akcji zadzwonił do naszej redaktorki Magdy Mieśnik pan Majewski:

- Pani Magdo, co pani narobiła. Koledzy z Powstania do mnie dzwonią, że wszędzie są nagrania ze mną. Wszyscy oglądają. Są wzruszeni, że ludzie chcą przyjść pod nasz pomnik. Jak ja Was wszystkich muszę wyściskać, że to robicie - powiedział Powstaniec.

Zobacz także: Zobacz wideo: Spełnijmy marzenie Powstańca

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić