Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Julia Grzybowska
|

Atak szaleńca w Jaśle. "Szpital wygląda jak rzeźnia”

35
Podziel się:

W Jaśle 31-latek zdewastował gabinet zabiegowy szpitala. Przerażony personel medyczny zabarykadował drzwi, aby uchronić się przed szaleńcem.

Atak szaleńca w Jaśle. "Szpital wygląda jak rzeźnia”
(Fotolia, fotolia i wp)

Nic nie zapowiadało, aby w noc z soboty na niedzielę miało wydarzyć się coś niezwykłego w jasielskim szpitalu oddziału ratunkowego. Jednak już o godz. 3.00 ratownicy otrzymali zgłoszenie o rannym mężczyźnie. Jak podają lekarze ranny miał być nieprzytomny, ze skaleczeniem na głowie.

Na miejscu okazało się, że 31-letni mężczyzna ma kontakt z otoczeniem i pokaleczoną nogę. Został przywieziony do szpitala, gdzie poddano go dalszym badaniom.

Mężczyzna zachowywał się agresywnie i zniszczył wszystko, co wpadło mu w oko. Wszędzie zostawiał ślady krwi. - SOR wygląda jak rzeźnia. Pacjent zdewastował drzwi, powyrywał klamki, przesunął (około 300 kg- przyp. "Jasło 4 u”.) stół operacyjny. Pracuję 22 lata i jeszcze takiego ataku agresji nie widziałem – mówi zszokowany Michał Burbelka, dyrektor jasielskiego szpitala dla "Jasło 4 u”.

Lekarze i pielęgniarki zmuszone były zabarykadować drzwi, aby mężczyzna nie uciekł. – Musieli uciec, bo by ich po prostu pozabijał. Gdyby go nie przytrzymali w tym pomieszczeniu jego agresja mogłaby się rozprzestrzenić na pozostałą część szpitala – dodaje dla "Jasło 4 u” Burbelka.

Jak podają lekarze, ranny mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu i najprawdopodobniej innych środków odurzających.

- Policjanci zatrzymali go do wytrzeźwienia. Będziemy wyjaśniać wszystkie okoliczności całego zajścia – poinformowała "Jasło 4 u” mł. asp. Ewelina Wrona z zespołu prasowego KWP w Rzeszowie.

Zobacz także: Zobacz też: Szaleniec porwał niemowlę

Źródło: "Jasło 4 u"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(35)
Niki
5 lata temu
Prawdopodobnie przez pomyłkę zastosowano wobec niego standardową procedurę leczenia przeznaczoną dla staruszek. Nic dziwnego, że się facet wściekł !!!!!
jan
5 lata temu
wykopać dół ,buraka wrzucić i żywcem zasypać wapnem
qqq
5 lata temu
Jak SOR to wiadomo, chłop nie wytrzymał sześciogodzinnego oczekiwania na lekarza.
Witek
5 lata temu
Pójdzie do więzienia...a tam pod celą TV z DVD i ,,odpowiednimi filmami,, potem spacerek.... po południu siłownia.....a jak będzie słabe żarcie to się napisze skargę do Hagi i zaraz się wszystko POprawi! życ nie umierac...... a może najpierw to by pokrył wszystkie koszty tego zła co uczynił! nie ma kasy? zlicytowac mieszkanie a jego do socjalnych baraków......ale to nie u nas :-) dlatego więżniowie w 90 % głosują na PO bo apropactwo lepsze od sprawiedliwych...
Art
5 lata temu
łapy pustakowi obciąć to więcej już tego nie zrobi......jak ktoś ma sieczkę zamiast mózgu to tak jest. pić trzeba umić.....
teofil
5 lata temu
Był to banderowiec wpuszczony przez pisiorków do Polski?
KorbenDallas
5 lata temu
Facet najwyraźniej nie życzył sobie pomocy medycznej. "Lekarze i pielęgniarki zmuszone były zabarykadować drzwi, aby mężczyzna nie uciekł"..... Na jego miejscu oskarżyłbym szpital o bezprawne zatrzymanie i podjęcie działań "na zdrowiu" pacjenta wbrew jego woli. Nadgorliwość służbistów, którzy uważają że zostali powołani do celów wyższych niż np. codzienne zakupy ... jest porażająca.
Tu i teraz
5 lata temu
...facet po praniu mózgu w kościele...
Ciekawski
5 lata temu
Skoro teraz modne- zapytam sie jaki ma kolor? Moze pradziadek "ciapaty"
e
5 lata temu
jebn.ćz kałach miedzy oczy i po chwaście
Łaaaajjjj??
5 lata temu
Jedno pytanie.Dlaczego go nie zastrzelili!?
Jurek
5 lata temu
Ograniczanie swobód Polakom podobnie może się zakonczyć.
Jerzy
5 lata temu
Ograniczyli jego swobode i dlatego dostał szału - chyba to samo stało sie z dziewczyna w Egipcie. To reakcja na ograniczenie wolnosci.
cikaw
5 lata temu
Ciekawe co usłyszał od doktorka, że sie tak wkurzył?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić