oprac. Violetta Baran| 

Brutalne zabójstwo w Irlandii. Polak dostał 40 ciosów nożem

11
Podziel się:

Na przedmieściach Dublina przypadkowy przechodzień znalazł w rowie ciało brutalnie zamordowanego mężczyzny. Policja zidentyfikowała już ofiarę, to 32-letni Polak, Michał K.

SAMSUNG
SAMSUNG (Wikimedia Commons CC BY-SA)

Ciało mężczyzny znaleziono w piątek, około godziny 10.40 w rowie przy podmiejskiej drodze pomiędzy Ballyboughal i Oldtown Road. Wezwana na miejsce policja bez trudu zorientowała się, że ma do czynienia z morderstwem. Świadczyła o tym duża liczba ran kłutych.

Zobacz także: Dwoje Polaków zginęło w Manchesterze

Śledczym udało się ustalić, że mężczyźnie zadano łącznie 40 ciosów nożem. Wiadomo też, że nie zginął w miejscu, w którym go znaleziono - musiano go tam przewieźć samochodem i wyrzucić. Policjanci przeglądają więc zapisy kamer monitoringu z okolicy, by ustalić, gdzie ofiara była przed śmiercią.

Początkowo policja informowała, że mężczyzna pochodzi z Europy Wschodniej. W niedzielę okazało się jednak, że ofiara pochodziła z Polski. To 32-letni Michał K., który od kilku lat mieszkał w Irlandii.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Policjanci wykluczyli, by przyczyną śmierci Polaka mogły być mafijne porachunki. Nadal jednek nie wiedzą gdzie zginął Polak, kto go zabił i jaki był powód popełnienia tej zbrodni. Proszą więc wszystkich znajomych Michała K., a także osoby, które mogą coś wiedzieć w sprawie jego śmierci o kontakt.

Źródło: irishtimes.com, dublinlive.ie

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić