Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Michał Kurek
|

Cejrowski w TVP bez zahamowań o Tusku

148
Podziel się:

Wojciech Cejrowski ostro o Donaldzie Tusku: "trzeba go przymknąć jak zwykłego kryminalistę żeby nie mógł mataczyć". Wypowiedź wywołała burzę w sieci.

Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski (Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY, Przemysław Jahr)

Wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego padła w programie "Minęła dwudziesta". Pod zamieszczonym na Twitterze przez TVP INFO cytatem z wypowiedzi dziennikarza posypały się komentarze. Jedni internauci ostro zaatakowali Cejrowskiego inni bronili tej wypowiedzi.

Były premier stawił się w środę warszawskiej prokuraturze, gdzie zeznawał jako świadek w śledztwie dotyczącym przekroczenia uprawnień przez członków kierownictwa Służby Kontrwywiadu Wojskowego, wskutek podjęcia współpracy ze służbą obcego państwa bez wymaganej zgody prezesa Rady Ministrów i opinii szefa MON.

W grudniu 2016 roku ujawniono, że w tym śledztwie postawiono zarzuty byłym szefom SKW Januszowi Noskowi i jego następcy Piotrowi Pytlowi. Trzecim podejrzanym jest Krzysztof D., były dyrektor szefa gabinetu SKW.

Tusk, po wyjściu z prokuratury podkreślił, że nie jest upoważniony do udzielania jakichkolwiek informacji na temat śledztwa. - Pan prokurator uprzedził, zgodnie z przepisami, że nie można w żaden sposób naruszać tajemnicy śledztw. Sprawa dotyczy poważnych kwestii, więc pragnę pozostać dyskretny - podkreślił.

- Nie mogę narzekać na gościnność prokuratury. Dostałem kawę, herbatę i wodę - dodał były premier.

Pytany przez dziennikarzy, po zakończeniu wielogodzinnych zeznań w siedzibie warszawskiej prokuratury, czy jego przesłuchanie ma charakter polityczny, Tusk odparł: "cała sprawa ma charakter wybitnie polityczny".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(148)
WAWA
5 lata temu
Ma Pan rację, tak powinno się zrobić. Całą tę bandę pozamykać, po procesach przepadek mienia całych rodzin i do zamkniętych fabryk przywięziennych do końca życia odpracowywać. A przepadek mienia na całym świecie, nie tylko w PL, bo pokupowali zamki i pałace w Londynie, Francji czy na Manhattanie. Za pensyjki ministrów.
oko
5 lata temu
1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% Racja.
gość
5 lata temu
Katolicy, chodźcie do kościoła i módlcie się za siebie, ale na tacę nie dawajcie. Dlaczego ksiądz nie może iść do pracy przy betoniarce na 12 godzin, a potem modlić się za swoje i nasze grzechy? Będzie miał wodę , słońce i piasek cały dzień i czas na pokutę za swoje grzechy. Nie dawajcie na tacę. Niech to będzie wasze pierwsze i najważniejsze przykazanie boskie. Amen
max
5 lata temu
SZKODA SŁÓW NA OBBRAZY DLA GOGUSIA
B52
5 lata temu
POganina nie nawrócisz
al
5 lata temu
Co słychać u twojej żony ty ''prawdziwy Polaku katoliku '' ? O przepraszam zapomniałem ,że nie mogła z tobą wytrzymać i odeszła !!!
moni
5 lata temu
skonczyles sie chlopie jestes dnem
Pit
5 lata temu
I jeszcze bezczelnie się śmieje p. Tusk! To prawie jak plucie w twarz uczciwym ludziom !!! Jak popełnił przestępstwo powinien siedzieć dość świętych krów i byków !
hahaha
5 lata temu
Powiedział główny specjalista i instruktor od zakładania prezerwatyw na banany.
XoR
5 lata temu
Cejrowskiego, jak każdego celebrytę, trzeba pominąć i nie poświęcać uwagi. Nie ma chłop nic do powiedzenia, tylko prowokuje prostactwem.
Tom
5 lata temu
Pan Wojtek ma zdrowo rozsądkowe podejście. Szczególnie do homo i lewaków. Co oczywiście wywołuje ból tyłka tych grup :) :) :) :) Martwi tylko jedno że jest bałwochwalcą, czego niestety pełno w katolicyzmie.
Tom
5 lata temu
Pan Wojtek ma zdrowo rozsądkowe podejście. Szczególnie do homo i lewaków. Co oczywiście wywołuje ból tyłka tych grup :) :) :) :) Martwi tylko jedno że jest bałwochwalcą, czego niestety pełno w katolicyzmie.
Mike
5 lata temu
Prawda prosto w oczy strasznie rozwściecza lewacko-antychrześcijańskie szeregi. Brawo panie Wojtku, Brawo.
ona
5 lata temu
Zdrajca to Cejrowski wyrzek się obywatelstwa a teraz jak zawsze bredzi potrzebny mu jest psycholog.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić