oprac. Krystian Winogrodzki| 

Chciał kupić narkotyki. Pomylił policjantów z dilerami

44
Podziel się:

33-latek podszedł do policjantów i zapytał ich czy nie mają do sprzedania marihuany. Mężczyzna został zatrzymany. Dodatkowo miał przy sobie amfetaminę. Grożą mu trzy lata więzienia.

Policja zatrzymała mężczyznę, który próbował kupić od funkcjonariuszy marihuanę
Policja zatrzymała mężczyznę, który próbował kupić od funkcjonariuszy marihuanę (Policja.gov.pl)

Sytuacja rozegrała się wieczorem, 12 lutego w Kluczborku (woj. opolskie). Policjanci zajmujący się walką z przestępczością narkotykową patrolowali po cywilnemu jedno z osiedli. Mundurowi wytypowali miejsce, gdzie może dochodzić do handlu narkotykami. Podczas służby do funkcjonariuszy podszedł 33-latek i zapytał wprost, czy nie mają do sprzedania marihuany.

Kryminalni zaprosili mężczyznę do samochodu, a zamiast narkotyków pokazali mu legitymacje służbowe. Podczas przeszukania u 33-latka znaleziono woreczek z białym proszkiem. Po sprawdzeniu okazało się, że to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to do trzech lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Zobacz także: Konsternacja w studio. Marek Jakubiak: za PO dzieci kradły kanapki w szkołach

Źródło: policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić