oprac. Anna Kozińska| 
aktualizacja 

Córka Jarosława Wałęsy po operacji. Ojciec Lei zabrał głos

71
Podziel się:

Rodzina Wałęsów przeżywała trudne chwile. Wszyscy martwili się o Leę, która musiała przejść poważną operację na otwartym sercu. - Najgorsze już za nami. Jestem bardzo szczęśliwy, że nasza córeczka będzie normalnie żyć - powiedział "Super Expressowi" Jarosław Wałęsa.

Jarosław Wałęsa ma dwoje dzieci
Jarosław Wałęsa ma dwoje dzieci (East News, Karolina Misztal/REPORTER)

Operacja 8-miesięcznej Lei, córki Jarosława Wałęsy, była przekładana. W końcu się odbyła, trwała dwie godziny i przebiegła pomyślnie. Jak powiedział ojciec dziewczynki, dziecko jest całe i zdrowe.

- Zabieg był na otwartym sercu, ten ubytek u naszej córeczki był naprawdę wielki, ale wszystko jest już dobrze. Najgorsze już za nami. Jestem bardzo szczęśliwy, że nasza córeczka będzie normalnie żyć, dziękuję Bogu i lekarzom, że wszystko się dobrze skończyło - podkreślił w rozmowie z "Super Expressem". Jednocześnie przyznał, że nadal się niepokoi, ale już znacznie mniej. - Obawy były do samego końca, a od kilkunastu dni śniły mi się same koszmary, że coś może pójść nie tak - dodał Wałęsa.

Liczy na to, że "w ciągu 48 godzin już będzie z Leą w porządku i opuści po operacji oddział intensywnej terapii". Dziewczynka będzie musiała tylko przez jakiś czas przyjmować leki.

Internauci wspierali Jarosława Wałęsę

W rozmowie z WP dziadek Lei Lech Wałęsa tłumaczył, dlaczego nie pojechał do Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu i nie towarzyszył rodzinie w szpitalu. - Co ja bym pomógł? - pytał. Jak podkreślił, robiłby tylko niepotrzebny tłum.

Jarosław Wałęsa ma dwoje dzieci. Pierwszy raz został ojcem w 2013 roku. Wtedy urodził mu się syn Wiktor. Później, w połowie 2018 roku, na świat przyszła Lea.

Źródło: "Super Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić