o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Informacja prasowa: EFM SHOW

Dziś ważenie Gali EFM SHOW. Oglądaj na Kanale Sportowym i YouTube Federacji

Podziel się

W czwartek o godzinie 18:00 na kanale YouTube Kanału Sportowego i EFM SHOW odbędzie się oficjalne ważenie zawodników przed odbywającą się 9 kwietnia Galą. To ostatnia okazja, by przyjrzeć się zawodnikom zanim wejdą do oktagonu.

Dziś ważenie Gali EFM SHOW. Oglądaj na Kanale Sportowym i YouTube Federacji
EFM SHOW (Materiały prasowe)
bDSKgoWJ

Cała polska scena MMA szykuje się na ten wieczór. Już 9 kwietna podczas Gali EFM SHOW do oktagonu wejdą zawodnicy, których pojedynki wzbudzą sporo emocji. W Cage K1 zmierzą się ze sobą Daniam Ostęp i Daniel Iliev. Aż siedem walk odbędzie się w formule MMA. Powalczą ze sobą Arkadiusz Kaszuba i Patryk Grzemski, Tomasz Janiszewski i Marek Samociuk, Tuomas Gronvall i Marcin Maleszewski. Spotkanie na szczycie to również walka fighterów, którzy zdobyli sławę na polu międzynarodowym. Georgi Valentinov podejmie Igora Michaliszyna. Pierwsze trzy walki, które otworzą Galę (te można będzie zobaczyć za darmo na kanale YouTube Kanału Sportowego, reszta w PPV) to starcia Jose Torresa z Giorgim Esiavą, Magdaleny Loski z Kaylee Vos oraz Oleksiego Polischucka z Islamem Mayrasultanovem.

A emocje będą tylko rosły!

bDSKgoWL

W formule Cage Box, czyli najmniejszej klatce świata, zmierzą się ze sobą Piotr Wołowik i Szymon Broncel, a także Michał Mazur i Bartosz Szachta. Co-main Eventem Gali jest walka Daniel „Skiba” Skibiński kontra Irlandczyk John Michael Sheil.

W formule Super Fight spotkają się dwaj wymiatacze polskiej sceny kulturystyki i sztuk walki, czyli Akop Szostak oraz Radosław Słodkiewicz. Main Event to najbardziej wyczekiwania starcie na polskiej scenie MMA ostatnich miesięcy, czyli rywalizacja Michał Pasternak kontra Maciej Różański.

Czas na ważenie

8 kwietnia odbędzie się oficjalne ważenie przed Galą, która zaplanowana jest na piątek 9 kwietnia. Ceremonię ważenia zawodników przed Galą EFM SHOW obejrzysz na YouTube Federacji oraz na Kanale Sportowym. Zaczynamy o 18:00.

bDSKgoWR

To ostatnia okazja do tego, by przyjrzeć się zawodnikom i zobaczyć rosnące między nimi napięcie. Czy są gotowi do walki? Który z nich jest bardziej ofensywnie nastawiony do rywala? Na ile trash talku pozwolą sobie przed starciem? Włącz i przekonaj się sam!

Przypominamy, że już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.tv i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona! Cena: 24.99 zł

Więcej na stronie www.efmshow.com.

bDSKgoWS

Obserwuj sociale EFM SHOW:

Facebook – Link

Instagram – Link

Twitter - Link

bDSKgoWT

TikTok - Link

bDSKgoXm
Informacja prasowa: EFM SHOW
Źródło:
o2pl
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić