Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Europejki "załatwiane" dla szejków. Polski nurek mieszkający w Egipcie o przyczynach śmierci Magdaleny Żuk

126
Podziel się:

Zamieszkujący w Egipcie Polak mówi o możliwych przyczynach śmierci Magdaleny Żuk. Poważne oskarżenia padły m. in. pod adresem rezydentów biur podróży.

Europejki "załatwiane" dla szejków. Polski nurek mieszkający w Egipcie o przyczynach śmierci Magdaleny Żuk
(Facebook.com)

Sensacyjne teorie polskiego nurka opublikował portal Pikio.pl. Według wersji Polaka za śmiercią Magdaleny Żuk stoją rezydenci i pracownicy hotelu, którzy dorabiają na stręczycielstwie. W okolicach hotelu, w którym mieszkała Polka ma znajdować się port popularny wśród najbogatszych Egipcjan. Szejkowie podobno upodobali sobie usługi seksualne świadczone przez odurzone turystki. I to właśnie pracownicy branży turystycznej mają zajmować się porywaniem kobiet, czyli "załatwianiem" ich dla szejków.

Zgodnie z wersją Polaka, wspomniany w rozmowie Magdaleny Żuk z Markusem kapitan Khaled to ważna postać lokalnego światka przestępczego. Według domysłów nurka Magda miała zostać odurzona. Gdy okazało się, że narkotyki nie podziałały na nią zgodnie z oczekiwaniami, wymyślono historię z jej zaburzeniami psychicznymi i upozorowano samobójstwo.

Nurek nie wierzy także w rozwiązanie sprawy przez egipskie służby. Uważa, że organy ścigania w Egipcie będą chciały zamieść sprawę pod dywan. Sugeruje także, by strona Polska przeprowadziła śledztwo po cichu, w razie potrzeby wręczając łapówki odpowiednim ludziom. Według Polaka w Egipcie można w ten sposób załatwić wszystko.

oprac. Filip Skowronek

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(126)
"sond"
5 lata temu
Wielki test dla PiSu, dwa lata rządów i według mnie jest to ewidentne morderstwo tak jak Leppera. Choć Lepper popełnil, popełnienie!
vvvvvvvvvvvvv...
5 lata temu
w to jestem w stanie uwierzyć w 100%, że tak się stało. narzeczony który nie przybył na pogrzeb ukochanej jest również w 100% podejrzany
zcx
5 lata temu
Terroryści zabijają dla kasy. Oni nie walczą z bogaczami nie zabijają milionerów i szejków tylko zabijają biedaków. To milionerzy okradają naród. Im biedniejszy naród tym bogatsi milionerzy. Terroryści nie atakują milionerów tylko niewinnych ludzi.
pedro_eltoro
5 lata temu
Ewidentnie jest to sprzedaż żywego towaru, szejkowie nie znają słowa "nie" więc jak chcą czegoś to muszą to dostać, nie ważne za ile, i tu pojawia się element siatki korupcyjnej współpracującej dla uzyskania " zachcianki" zwłaszcza że szejk szasta forsą gdy czegoś chce, bo ot taki ma kaprys, allach nie może mu tego zabronić, dla was jest to nie zrozumiałe, a dla niego oczywiste jak oddychanie, to co jest szaleństwem, i obłędem dla jednego dla drugiego jest zwyczajnym postępowaniem zgodnym z myślą ducha i serca, oto definicja odmienności i przepaści kulturowej, jesteście zaiste głupcami jeśli tego nie zauważacie.
dziwne
5 lata temu
"Nurek" ktory mieszka w Egipcie ujawnia tajniki Kapitana "K" i sie nie boi, ze skonczy tak jak Magda .... Ilu jest Polakow nurkow w Hurgardzie ... chyba nie tak duzo? To tez bardzo dziwna sprawa?
dziwne
5 lata temu
"Nurek" ktory mieszka w Egipcie ujawnia tajniki Kapitana "K" i sie nie boi, ze skonczy tak jak Magda .... Ilu jest Polakow nurkow w Hurgardzie ... chyba nie tak duzo? To tez bardzo dziwna sprawa?
lilka
5 lata temu
Też tak podejrzewam.
kmj
5 lata temu
Najbardziej sensowna wersja. Sama Magda mowila "Oni maja tutaj rozne sztuczki" nie wroce juz ...
rych
5 lata temu
to prosty przekaz aby młode POLKI ba SŁOWIANKI odpuściły wyjazdy do "arabusów".
POLAK
5 lata temu
Pierwsze poważne potraktowanie śmierci POLKI
sdbn
5 lata temu
no pewno ze maczal palce w tym porwaniu , ten jej kochas
Magda
5 lata temu
Sprawa jest jasna, Polska mafia sprzedała dziewczynę mafii arabskiej. Najbardziej przerażające jest fakt ilu ludzi z tzw. elit - mediów, polityków, prokuratorów pracuje nad wyciszeniem całej afery. Dowody są oczywiste, a w mediach słyszymy/czytamy absurdalne domysły, niewygodne dowody są pomijane. Żyjemy w iluzji "Państwa Prawa". Najważniejszy jest pieniądz, wszystkich można kupić/przekupić. Szary obywatel to tylko numerek w systemie do nabijania portfela. Proszę nie dajmy tej sprawy zamieść pod dywan.
Katolik
5 lata temu
Aby u nas nie przygotowywali kobiet dla czarnych w kiecach. Znam te srodowisko.
STB
5 lata temu
Bardzo cenne rady. Ten nurek wie co mówi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić