Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Krystian Winogrodzki
|

Gang przemytników rozbity. Wyeksportowali prawie 200 kg narkotyków

1
Podziel się:

CBŚP rozpracowała kilkunastoosobowy gang z Kozienic (woj. mazowieckie), który wywoził narkotyki do Norwegii. O przestępstwa zostało oskarżonych pięć osób.

CBŚP dokonało aresztowania, dzięki współpracy członków innego gangu
CBŚP dokonało aresztowania, dzięki współpracy członków innego gangu (East News)

Do Skandynawii trafiło ponad 80 kg amfetaminy, 50 kg haszyszu i minimum 60 kg marihuany. Na czele grupy przestępczej stali Krzysztof C. "Krzysiek" oraz Rafał K. "Łysy". Interesy zaczęły się rozwijać, kiedy szefowie gangu nawiązali współpracę z innym przestępcą Rafałem B. "Bukaciakiem", liderem szajki z Konstancina Jeziorny - informuje tvp.info.

W Norwegii handlarze narkotyków mogli liczyć na większe zyski. Ekipa z Konstancina miała załatwić towar, zaś ci z Kozienic gwarantowali na niego zbyt. Jeden z gangsterów handlował narkotykami nawet odbywając karę w więzieniu. Z klientami kontaktował się, gdy tylko opuszczał mury placówki.

Zobacz także: Zobacz także: Impreza w pociągu "Gazety Polskiej"

Po zatrzymaniu "Bukaciaka" w 2013 r. coraz więcej członków gangu szło na współpracę ze śledczymi co skutkowało kolejnymi aresztowaniami. Teraz zarzuty otrzymało pięciu członków gangu. Są oskarżeni o serię narkotykowych przestępstw.

Źródło: tvp.info

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
Sss
4 lata temu
No I?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić