Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Marcelina Kolewska
|

Głogów: Zaczął płonąć w radiowozie

33
Podziel się:

Do zdarzenia doszło około godz. 14 na ul. Głowackiego w Głogowie. W policyjnym radiowozie zapalił się bezdomny mężczyzna, którego policjanci zabrali z ulicy. Gdy wieźli go do izby wytrzeźwień, poczuli dym.

Płonęła odzież mężczyzny. Funkcjonariusze natychmiast ugasili ogień
Płonęła odzież mężczyzny. Funkcjonariusze natychmiast ugasili ogień (Forum)

Nieprzytomnego, około 40-letniego bezdomnego znalazło dwóch funkcjonariuszy. Mężczyzna leżał na ziemi.

- Policjanci udzielając mu pomocy, wyczuli woń alkoholu. Postanowili przewieźć go do izby wytrzeźwień. - tłumaczy Bogdan Kaleta, oficer prasowy głogowskiej policji, w rozmowie z portalem glogow-info.pl. - W czasie transportu wyczuli dym.

Płonęła odzież mężczyzny. Funkcjonariusze natychmiast wyprowadzili go z pojazdu i gaśnicami ugasili ogień. - Poszkodowany z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala przez pogotowie ratunkowe – mówi Kaleta. - Przyczyny pożaru wyjaśni śledztwo.

Źródło: glogow-info.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(33)
mnb
5 lata temu
We Francji też palą się policyjne samochody. Ale tam sprawcami są zaprzyjażnieni uchodżcy.
Babajaga
5 lata temu
Bo to czarownik był i dostał samozapłonu.
Mój nick
5 lata temu
To był "Ghost Rider".
Iskierka
5 lata temu
Wyczuli dym... Tzn że płonął? Co za barany dziennikarskie.... Kompetentny redaktor by zamieścił choćby przyczynę pojawienia się dymu... Wiadomość dla samej wiadomości. Wkrótce... Był wypadek samochodowy w Polsce, reszty domyślcie się sami!
gość
5 lata temu
milicjanci w chwili zatrzymania mają chyba obowiązek przeszukania gościa to jakim cudem się sam podpalił chyba od samozapłonu
ktoś
5 lata temu
Z obrażeniami głowy :D Pewnie dostał parę pał po głowie :D
Blady
5 lata temu
Co się dziwić Policja blednie w oczach obywateli więc bezdomny stwierdził jak mają mnie paralizatorem na izbie potraktować to wolę się podpalić.
njk
5 lata temu
"Funkcjonariusze natychmiast wyprowadzili go z pojazdu i gaśnicami ugasili ogień. - Poszkodowany z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala przez pogotowie ratunkowe" - dostać gaśnicą w łeb nie jest miło.
ch..b
5 lata temu
Biedaczek. Oddał Maybacha rydzykowi, obudził się, uświadomił sobie co zrobił i .... spalił się ze wstydu.
majsterstyk
5 lata temu
może użył paralizatora
nikita
5 lata temu
Zapaliły się opary
Bidon
5 lata temu
Nieprzytomnego postanowili odwieźć do izby wytrzeźwień... czegoś tu nie rozumiem.... czy też nieprzytomny na znak protestu postanowił się podpalić? ....
Zapytowywanie
5 lata temu
Jagodzianka w kieszeni?
Xyz
5 lata temu
Kiedy zdawałam egzamin teoretyczny, egzaminator opowiadał jak w poprzedniej grupie chłopak po niezdanym egzaminie zapytał o odpowiedź na pytanie "czym gasić ogień na człowieku?" coś podobnego i wahał się nad dwoma odpowiedziami: gaśnica czy koc. Pan powiedział, że gaśnicą to go możemy dobić i żebyśmy pamiętali o tym przed rozpoczęciem swojego egzaminu bo nam może też się trafi takie pytanie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić