Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Karolina Kołodziejczyk
|
aktualizacja

Izabela Marcinkiewicz oskarża byłego męża. Mówi o długu na ponad 100 tys. złotych

0
Podziel się:

- Człowiek wmawiający obywatelom swoje prawdy, który jednocześnie nie przestrzega prawa, nie może być wiarygodny - tak o swoim byłym mężu mówi Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz. Według niej, Kazimierz Marcinkiewicz nie płaci alimentów i ukrywa swoje dochody.

Izabela Marcinkiewicz rozwiodła się z Kazimierzem Marcinkiewiczem
Izabela Marcinkiewicz rozwiodła się z Kazimierzem Marcinkiewiczem (Instagram.com)

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz była gościem Telewizji Republika w programie "W Punkt". Blogerka i pisarka poinformowała, że od momentu prawomocnego wyroku, Kazimierz Marcinkiewicz nie wypłaca alimentów. Przypomniała również, że wystosowała list otwarty do ministra Ziobry w tej sprawie.

- Obecnie dług wynosi ponad 100 tys. złotych. Byłam niezmiernie zdziwiona, że działania moje, jak i komornika, okazały się bezskuteczne. Są pewne etapy ws. ściągalności długu. Wyrok sądu jest wyrokiem. Proces trwał ponad trzy lata. Przyznano mi alimenty. Miałam pewność, że wyrok prawomocny zapewni mi odzyskanie długu – opowiadała Olchowicz-Marcinkiewicz.

– Komornik nie może ściągnąć dochodu, ponieważ - jest dowód - pan Kazimierz Marcinkiewicz ukrywa dochody. Człowiek wmawiający obywatelom swoje prawdy, który jednocześnie nie przestrzega prawa, nie może być wiarygodny – tłumaczy pisarka.

Olchowicz-Marcinkiewicz podkreśliła również, że jest oburzona faktem, że "pan Marcinkiewicz zapraszany jest do wielu mediów, gdzie wypowiada się na najróżniejsze tematy".

Zobacz także: Zobacz także: Austracki biznesmen oskarżający Kaczyńskiego stawił się w warszawskiej prokuraturze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: TV Republika

KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić