Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Artykuł sponsorowany

Jak wybrać maszynkę do włosów?

Podziel się

Czy wiesz, że męskie włosy rosną o ok. 1 cm w ciągu miesiąca? W przypadku krótkich fryzur oznacza to, że wizyty u fryzjera mogą być konieczne nawet co 4-6 tygodni. Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze oraz samodzielnie decydować o długości swoich włosów? Podpowiemy Ci, jaka maszynka do strzyżenia sprawdzi się najlepiej w Twoim prywatnym, domowym salonie fryzjerskim.

Jak wybrać maszynkę do włosów?
Jak wybrać maszynkę do włosów? (materiały partnera)
bETiICER

Jaka maszyna do włosów? Tylko precyzyjna i dokładna

Twój zaufany fryzjer przeniósł się w inne miejsce, a ty nie masz do niego żadnego kontaktu? A może nie chcesz dłużej wydawać pieniędzy za delikatne odświeżenie fryzury? Z dobrym sprzętem możesz zadbać o swój wygląd samodzielnie albo poprosić o pomoc bliską osobę. Tylko, jaką maszynkę do strzyżenia kupić i na czym się skupić w trakcie wybierania? Przede wszystkim zwróć uwagę na precyzję cięcia oraz dokładność. Maszynki do włosów Philips z serii 9000 są wyposażone w dotykowy panel Digital Swipe, który dokładnie przedstawia wybrane przez Ciebie ustawienia. Dodatkowa funkcja pamięci sprawia, że możesz zapisać swoje spersonalizowane ustawienia, dzięki czemu podczas kolejnego strzyżenia zaoszczędzisz czas. W przypadku maszynek do włosów Philips z serii 7000 możesz zdecydować się na konkretną długość, naciskając tylko jeden przycisk – nie musisz więc zapamiętywać żadnych dodatkowych opcji albo funkcjonalności. Po każdym włączeniu maszynka pokazuje również wcześniej wybrane ustawienia, więc niczego nie trzeba zmieniać – chyba że masz w planach metamorfozę.

Zdecyduj o długości cięcia, czyli jaka maszynka do strzyżenia włosów zastąpi fryzjera

Pewnie zdarzyło Ci się wyjść od fryzjera z krótszymi włosami, aniżeli planowałeś. Czasem mityczne podcięcie końcówek w oczach fryzjera może wyglądać nieco inaczej, niż ty sobie wyobrażasz. Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad długością swojej fryzury, najlepiej będzie, jeśli weźmiesz sprawy w swoje ręce. Tylko jaką wybrać maszynkę do strzyżenia? Maszynki do włosów Philips z serii 9000 dają możliwość wyboru do 400 różnych długości. Pełną precyzję zapewniają również regulowane nasadki grzebieniowe umożliwiające ścięcie włosów z dokładnością do 0,1 mm. W każdej chwili możesz również zdjąć nasadkę i przyciąć swoją fryzurę na długość 0,5 mm. W przypadku serii 7000 da się wybrać spośród 60 różnych ustawień i długości od 0,5 mm do 42 mm z dokładnością co 0,2 mm. Natomiast maszynki do włosów Philips 5000 zapewniają 28 opcji między 0,5 a 28 mm z różnicą 1 mm między każdym z ustawień. W ten sposób już zawsze będziesz wiedział, jakiej długości będą Twoje włosy po zakończonym strzyżeniu w domu.

bETiICET

Jaką maszynkę do strzyżenia kupić? Taką, która działa szybko i długo

W trakcie strzyżenia liczy się nie tylko precyzja cięcia, ale również wygoda użytkowania. Czynność ta nie powinna zajmować zbyt wiele czasu ani sprawiać żadnych trudności. Dlatego też maszynki do włosów Philips zostały wyposażone w funkcję turbo, która sprawia, że strzyżenie jest błyskawiczne nawet w przypadku gęstych i grubych kosmyków.

Ciekawostka:

Technologia DualCut radzi sobie z każdym typem włosów, dzięki dwustronnemu i naostrzonemu elementowi tnącemu.

bETiICEZ

Jak wybrać maszynkę do strzyżenia, aby służyła jak najdłużej. Sprawdź, z czego jest wykonana. Najlepiej, aby ostrza były tytanowe lub ze stali szlachetnej. W przypadku Philipsa modele są wyposażone w samoostrzące się ostrza, więc może być pewien, że nawet przez 5 lat nożyki wciąż będą ostre. Co więcej, mają również pojemny akumulator, który po godzinnym ładowaniu pozwala na maksymalnie 120 minut ciągłej pracy bez podłączania do prądu. Maszynki do włosów Philips można czyścić przy użyciu wody, więc nie musisz się przejmować sterylizacją nasadek ani innymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

bETiICFu
Artykuł sponsorowany
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić