o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Artykuł sponsorowany

Jaki iPhone kupić?

Podziel się

Kupno nowego telefonu może stanowić nie lada kłopot – w końcu na rynku można znaleźć tak wiele, różnorodnych modeli, że aż ciężko jest się zdecydować na ten jeden jedyny. Czasami, tak jak w przypadku iPhonów – nowe modele zostają wypuszczone na rynek naprawdę szybko, przez co ciężko jest za nimi nadążyć. Wiele osób nie lubi iPhonów, twierdząc że są to telefony drogie i średniej jakości. Inni z kolei zachwycają się nimi i nie chcą słyszeć o możliwości kupienia telefonów innej firmy, niż Apple. Jeżeli też chciałbyś zacząć korzystać z telefonów marki Apple, to z pewnością zastanawiasz się od którego modelu zacząć. Zatem który iPhone wybrać? I dlaczego tak właściwie warto w niego zainwestować?

Jaki iPhone kupić?
Jaki iPhone kupić? (materiały partnera)
bEDXbJQl
  1. Który iPhone wybrać?
  2. Dlaczego warto zainwestować w iPhona?
  3. Lepiej kupić sprzęt nowy czy używany?
  4. Dobry iPhone do 3000 złotych?
  5. Co jeżeli chcesz czegoś więcej?
  6. Jakie są wady i zalety iPhonów?

Który iPhone wybrać?

Wiele osób zastanawia się nad wyborem odpowiedniego modelu iPhona. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, czego oczekujesz od telefonu i jaki masz na niego budżet. Prawdą jest, że telefony marki Apple należą raczej do tych droższych, jednak nawet tutaj ceny poszczególnych modeli mogą znacznie się od siebie różnić. Obecnie ogromną popularnością cieszy się iPhone 11, iPhone 12iPhone 12 PRO. Są to najnowsze modele, które z pewnością zachwycą cię nie tylko swoimi funkcjami, ale także bardzo atrakcyjną obudową.

Dlaczego warto zainwestować w iPhona?

Jest wiele powodów, dla których powinieneś zainwestować właśnie w iPhone. Przede wszystkim warto wspomnieć tutaj chociażby o długości wsparcia aktualizacyjnego, które jest znacznie dłuższe niż w przypadku telefonów z systemem Android. Ale to nie wszystko, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że kupując telefon Apple będziesz mieć dostęp do bardzo dopracowanych aplikacji. Oprócz tego warto mieć świadomość, że urządzenia Apple są w stanie ze sobą współpracować - jeżeli więc masz inne urządzenie tej marki, to rozsądnym będzie dokupienie właśnie iPhona a nie innego telefonu.

bEDXbJQn

Lepiej kupić sprzęt nowy czy używany?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup sprzętu używanego czy też nowego? Prawda jest taka, że wszystko zależy od tego, jaki masz budżet i czego oczekujesz. Pamiętaj jednak, że kupując sprzęt używany tak naprawdę nie wiesz, w jakim jest stanie i dlaczego jego właściciel chce się go pozbyć. Nabywając od kogoś sprzęt używany musisz bardziej się przyjrzeć matrycy, ponieważ może okazać się, że znajdują się na niej martwe piksele. Oprócz tego absolutnie nie powinieneś kupować telefonu z pękniętym szkłem – wymiana tego elementu jest bardzo droga. Ponadto, nie zapomnij zapytać się o to, w jakim stanie znajduje się bateria, ile razy była ładowana i na ile jeszcze może posłużyć – takie informacje można znaleźć w ustawieniach telefonu.

Dobry iPhone do 3000 złotych?

Dobry iphone 11 w RTV Euro AGD kosztuje zaledwie niecałe 3000 złotych i cechuje się naprawdę dobrymi parametrami. Innymi dobrymi modelami w tej grupie cenowej na pewno będą iPhone 8 PLUS czy też iPhone Xr. Nieco droższym jest iPhone Xs, który kosztuje nieco ponad 3000 złotych. Jak więc widać, istnieje bardzo duży wybór iPhonów, które można zakupić nie wydając przy tym zbytniej fortuny.

bEDXbJQt

Co jeżeli chcesz czegoś więcej?

Dobry iphone 12 w RTV Euro AGD kosztuje niecałe 4000 złotych, a z kolei iphone 12 pro w RTV Euro AGD kosztuje nieco ponad 5000 złotych. Na pierwszy rzut oka ceny te mogą wydawać się zaporowe, jednak warto nadmienić, że są to modele najnowsze, mające wiele zalet. Warto chociażby wspomnieć o tym, że iPhone 12 PRO ma aż 128 gigabajtów pamięci, jest więc w stanie pomieścić naprawdę wiele aplikacji, filmów czy zdjęć. Mając go ze sobą zawsze będziesz mieć pod ręką aparat czy kamerę po to, aby móc nagrywać i fotografować to, co cię otacza. Nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, jaką aplikację, zdjęcie czy film usunąć z pamięci telefonu.

Jakie są wady i zalety iPhonów?

Oczywiście, iPhony tak jak i wszystko inne ma zarówno swoje wady, jak i zalety. Czego można oczekiwać po tych telefonach? Wiele osób za wielką zaletę podaje minimalistyczny design tych telefonów. To prawda, doskonale się prezentują, a ich kolorystyka (niezależnie od wybranej wersji) jest bardzo przyjemna dla oka. Ponadto, zaletą jest również to jak prezentuje się również ekran główny – on również jest bardzo minimalistyczny. Jednak z ekranem głównym wiąże się również wada – nie można spersonalizować widżetów czy powiększyć ikon. Może być to problematyczne szczególnie dla osób ze słabym wzrokiem.

bEDXbJQu

A jak się miewa sprawa z baterią i jej żywotnością? Wszystko zależy od tego, jaki model wybierzesz – im nowszy, tym lepsza bateria. Wiele z telefonów ma baterię, która pozwala na nieustanne użytkowanie go przez 15 godzin, chociaż zdarzają się też modele które wytrzymują 11 czy nawet 10 godzin. Wiele osób może uważać to za niewygodne, jednak warto mieć świadomość, że mowa tutaj o pracy baterii podczas korzystania z Internetu bądź oglądania filmików.

bEDXbJQO
Artykuł sponsorowany
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić