o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Jako noworodek została wyrzucona na śmietnik. Prosi o pomoc dla córki

77
Podziel się

Pani Ewa Bednarczyk nie miała w życiu lekko. Jak sama pisze, jako noworodek została wyrzucona przez matkę na śmietnik. Później była adoptowana, ale w rodzinie zastępczej również nie zaznała miłości. Teraz zwraca się o pomoc dla siebie i córki. Na stronie pomagam.pl zebrano już ponad 118 tys. zł.

Jako noworodek została wyrzucona na śmietnik. Prosi o pomoc dla córki
Pani Ewa Bednarczyk z córką. (Facebook)
bECCUGOJ

"Kochani, wstyd mi prosić o pomoc, jestem 44-letnią kobietą po strasznych przejściach"- zaczyna swoją prośbę pani Ewa, na stronie pomagam.pl. Kobieta prosi o pomoc dla siebie i 17-letniej córki, którą bezgranicznie kocha i chce, by dziewczynka nie musiała chodzić już więcej głodna.

Jako noworodek została wyrzucona na śmietnik

Czytając historię pani Ewy, aż włos jeży się na głowie. Jak opisuje 44-latka, jako noworodek została wyrzucona przez matkę na śmietnik. Znaleźli ją sąsiedzi. Ostatecznie kobieta trafiła do rodziny zastępczej, jednak tam również nie zaznała ciepła rodzinnego.

bECCUGOL
Wyrzucili mnie jak psa w 18 urodziny i powiedzieli, że wzięli mnie dla pieniędzy. Tak stałam się bezdomna. 7 lat spałam po śmietnikach, po klatkach schodowych, nie miałam co jeść, byłam brudna śmierdząca i zawszawiona - opisuje 44-latka.

Pani Ewa ma 17-letnią córkę, która w sezonie chwyta się prac dorywczych i pomaga kobiecie w utrzymaniu. Pani Ewa jest osobą z niepełnosprawnością. "Jestem chora, niepełnosprawna, od urodzenia mam dystrofię mięśniową - zanik mięśni pośladkowych, mam orzeczenie o niepełnosprawności, mam zeza od urodzenia, bo rodzona matka, zanim wyrzuciła na śmietnik, to mnie pobiła" - opisuje pani Ewa.

bECCUGOR

Pani Ewa przyznaje, że brakuje jej pieniędzy na jedzenie, a często zdarza się, że razem z córką spożywają przeterminowane produkty. Jedynymi dochodami kobiety jest świadczenie 500+, zasiłek pielęgnacyjny i 500 zł z alimentów. Kobieta nie pobiera renty. 44-latka pisze, że jej córka również zmaga się z problemami zdrowotnymi, "jest pod kontrolą psychologa i psychiatry, brała i bierze antydepresanty, miewa straszne ataki, ja robię wszystko, co mogę, ale jestem chora..." - pisze kobieta.

Chciała bym po prostu być szczęśliwa i stanąć na nogi - wyznaje pani Ewa.
bECCUGOS

Pani Ewa prosi nie tylko o pieniądze, ale i o paczki z jedzeniem czy środkami czystości. Potrzebującej można pomóc na stronie pomagam.pl lub poprzez kontakt pod adresem e-mail: jezorek88@o2.pl.

Zobacz także: Owsiak wylicza, ile zebrali na osoby niepełnosprawne
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECCUGPm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
Janusz
4 miesiące temu
Mam nadzieję że odpowiednie służby zajmą się ta Panią oraz jej zbiórką. Tyle ludzi z prawdziwymi problemami potrzebuje pomocy. Nie dla nieuczciwych naciągaczy.
Nicola
4 miesiące temu
Ta historia jest bardzo naciągana. Mój mąż pracował z tej Pani mężem A ona twierdzi ,że nie ma męża. Kupili za pieniądze zebrane samochód i wiele innych rzeczy. Ma ta Pani przyznana rentę A córka pracowała w hotelu. Więc maja z czego żyć ale fajnie jest wyciągać od innych pieniądze i nie pracować. A co najlepsze ta Pani pisze o wracającej karmię. Oj kiedyś ona wróci i do niej.
Piotr
4 miesiące temu
To jest oszustwo! Pani Ewa Bednarczyk zapomniała w zbiórce dopowiedzieć ze ma Męża który Pracował i nie zarabiał mało. Jak tylko zbiórka się rozkręciła przestał pracować no bo po co. A tak naprawdę pieniądze na pewno nie są przeznaczanie całkowicie na z płacenie długów, zbiórka się zaczęła i raptem "Nowe" Auto i Telefon za 4000 zł zamiast zapłacić długi. Historia długa..... Mam nadzieje ze ktoś się za to weźmie.
bECCUGPn
Aśka
4 miesiące temu
Ta zbiórka to ściema!!! Proszę aby Pani zbierająca przedstawiła potwierdzenia co zrobiła z zebranymi pieniazkami?? jak spłaca komornika ? proszę o orzeczenia z lat 3 lat diagnoz lekarzy że jest chora ?? Nie te sprzed 20 lat !!! Ludzie to oszustka, cała zbiórka jest zrobiona ba litość i współczucie. Bardzo proszę aby Pani już pokazała jak wydatkuje zebrane pieniążki!!!
Kolll
4 miesiące temu
Patologia rodzi patologię!!! Brawo!! Byle tak dalej, zeby elektoru dla pisu nie zabrakło!!!
Pawel
4 miesiące temu
Bo i zebrała Pani trochę pieniędzy. Może warto też komuś pomóc wobec tego. Oczywiście pomagajmy skuter nic Pani nie wspomina o pracy o zarabianiu. Tyle długów można zrobić nie pracując? Długo zaciągają ludzie, którzy mają z czego oddać. To wszystko się kupy nie trzyma.
Krystyna i Pi...
4 miesiące temu
Proszę o podanie gdzie Pani mieszka, gdzie się Pani leczy, bo chyba ktoś zdiagnozował te choroby.Nalezy pomagać ale to musi mieć ręce i nogi, musi być wiarygodne. A tymczasem nie jest.
WAŻNE !!
4 miesiące temu
Czy ta pani nie pracowała? Chce tylko godnie żyć. Aha...
ABC
4 miesiące temu
Gdy na dzień dobry ktoś mnie straszy prawnikiem - nie pomagam. Widzę, że ta niewiasta wystarczająco operatywna jest...
67 latka
4 miesiące temu
Od pierwszego zdania zapaliła mi się czerwona lampka. W latach 70 takie wypadki się nie zdarzały. Byłoby to głośne na cały kraj. Moja niewisoma os urodzenia ciocia pracowala 35 lat na emeryturę. Nie można leżeć w domu i czekać , że manna spadnie z nieba. Córka tez wyrośnie na cwaniare. Po co pracować, podatnicy dadza część, naiwni resztę.
Dr górnictwa ...
4 miesiące temu
Kaczyński twoje dziecko potrzebuję pomocy wienc pomagaj głowo rodziny i narodu Polskiego tak powinien robić każdy polityk wysokiego szczebla
Elo
4 miesiące temu
Ciekawe...pracuje ciężko,wychowałam sama czworo dzieci,które są już dorosłe i mimo ,iż dzieciom i mnie teraz już się dobrze powodzi( a bywało bardzo ciężko),nadal pracuje i szczerze nie jestem pewna czy stać by mnie było na adwokata,żeby ścigać ludzi za hejt. Nie podoba mi się zawziętość tej pani,gdy o tym mówi. Jak już ktoś wcześniej napisał...nie przekonuje mnie jej historia,ale to indywidualna sprawa każdego,czy jej pomoże czy nie. Ja wolę wspomóc chore dzieci...
Viki
4 miesiące temu
Gdzie są instytucje które powinny dawać wsparcie takim osobom ? Pytam się.
bECCUGPf
zb.
4 miesiące temu
Proponuję tej pani zgłosić się do pracy i córce też. Długi same się nie narobiły. Nie brać ludzi na aktorskie miny. Do roboty !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić