Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Artykuł sponsorowany

Katalogi reklamowe – pozwól Klientom poznać ofertę Twojej firmy!

Podziel się:

Każda firma musi docierać do klientów. Najlepiej zrobić to w sposób atrakcyjny, pozwalający na wizualną prezentację towarów i usług, a zarazem uzupełniający je opis marketingowy. Na myśl przychodzą ulotki i plakaty. Owszem, są one wygodne, jednak ze względu na ich rozmiary, nie można "rozwinąć" skrzydeł i zaprezentować wyczerpująco całej oferty. Dlatego dobrym rozwiązaniem są katalogi reklamowe.

Katalogi reklamowe – pozwól Klientom poznać ofertę Twojej firmy!
Katalogi reklamowe – pozwól Klientom poznać ofertę Twojej firmy! (materiały partnera)

Katalog reklamowy – wszystko, czym chcesz zainteresować odbiorców

Katalogi reklamowe mają na celu zaprezentowanie szerszemu gronu odbiorców usług oraz produktów firmy. Są nieodzownym elementem na targach, konferencjach, spotkaniach biznesowych i podczas różnego rodzaju eventów. Pozwalają na obszerną prezentację tego, co firma ma do zaoferowania, a wpadająca w oko oprawa wizualna z pewnością przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności marki. Ponieważ katalog reklamowy ma formę "książeczkową", ciężko go przeoczyć, nie jest również wyrzucany po przeczytaniu - jak ma to zazwyczaj miejsce w przypadku ulotek.

Ujmując sprawę bardziej fachowo – mamy tu do czynienia z mobilnym, zauważalnym nośnikiem reklamowym, który trafia przede wszystkim w ręce zainteresowanych profilem prowadzonej przez firmę działalności. To znacznie zwiększa szansę na pozyskanie kontrahenta lub klientów. Zaś sam katalog znacznie podnosi prestiż firmy, ponieważ świadczy o jej profesjonalnym podejściu do odbiorców.

Katalog reklamowy z JKB Print to same korzyści!

Dlaczego nasza drukarnia internetowa to najlepsze miejsce na wykonanie katalogu Twojej firmy? Powody są dwa. Pierwszy – to wygoda. Zamówienie możesz złożyć online, a gotowe katalogi reklamowe zostaną Ci dostarczone przez kuriera w miejsce, które wskażesz. Drugi – elastyczność naszej oferty. Przygotowaliśmy na stronie drukarni specjalny formularz, umożliwiający Ci wybranie wszystkich parametrów za pomocą zaledwie kilku kliknięć!

Możesz samemu zadecydować, czy katalog będzie kolorowy czy czarno-biały, czy oprawa ma być szyta czy klejona, jakiego formatu ma być cały katalog (dostępnych jest kilkanaście rozmiarów, zaczynając od A4 po format "kieszonkowy"), możesz nawet wybrać rodzaj papieru! Pozwoli Ci to na stworzenie wymarzonego nośnika reklamowego, w którym zaprezentujesz się potencjalnym klientom. Całość zajmie tylko kilka chwil!

Sprawdź już dzisiaj, jak łatwo stworzyć katalogi reklamowe! Odwiedź naszą stronę i skorzystaj z formularza – zostanie od razu podana cena za cały nakład. Uprzedzamy – możesz się mile zaskoczyć!

Artykuł sponsorowany
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić