Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Radosław Rosiejka
|

Kinga Rusin ostro o Janie Szyszce. Były minister odpowiada: A kto to jest?

39
Podziel się:

- Przyszedł wizytator Jan Szyszko i patrzy, czy głosujecie państwo, tak jak on sobie zażyczył – mówiła na sejmowej komisji środowiska Kinga Rusin. Były minister środowiska odpowiedział na te zarzuty.

- Dyskusja, która się tutaj toczy i argumenty wysuwane przez stronę społeczną i rolników ma charakter edukacyjny. Nie ma ona żadnego wpływu na proces legislacji, bo posłowie partii rządzącej głosują pod dyktando. Powiedzmy sobie szczerze, że to jest wielką farsą i hipokryzją. Przyszedł wizytator Jan Szyszko i patrzy, czy głosujecie państwo, tak jak on sobie zażyczy – mówiła w poniedziałek do posłów PiS Kinga Rusin, podczas posiedzenia sejmowej komisji na temat nowelizacji ustawy o prawie łowieckim.

Reporter Wirtualnej Polski Klaudiusz Michalec zapytał Jana Szyszkę, czy to prawda. - A kto to jest Kinga Rusin? Proszę się zapytać tej pani, bo ja nie wiem o kogo chodzi – odparł z uśmiechem na twarzy były minister środowiska.

W takim razie, "kim jest Kinga Rusin?" Dziennikarka od lat angażuje się w akcje społeczne mające na celu ochronę środowiska i zwierząt. Krytykowała rozpoczętą za czasów Jana Szyszki wycinkę w Puszczy Białowieskiej oraz jego samego.

Już po rekonstrukcji rządu uczestniczyła w pracach przy nowelizacji ustawy. "Przyjęłam zaproszenie ministra Henryka Kowalczyka na konsultacje społeczne do Ministerstwa, które okazały się li tylko medialnym cyrkiem. Padły konkretne obietnice, ale okazały się deklaracjami pod publiczkę" – relacjonowała poprzednie spotkanie dziennikarka.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(39)
kamion
4 lata temu
Moja kotka ma na imię Kinga Rusinka, ale ma więcej inteligencji od tej ,,pani''- byłej lisowej.
Medal
4 lata temu
Kinga ma chyba uderzenia goraca ktore udarzaja w glowe. Zrobila kariere za Zlodziejskiej Platformy i teraz sie rzuca ciekawe co CBS znajdzie o niej.
szyszak
4 lata temu
Może mu szyszkę zrobić
czero
4 lata temu
Co to za myśliwy co nie wie ,że Rusin to żona Lisa- była żona ! Wstyd !
A.
4 lata temu
Kinga Rusin - wiem kto to i kim jest natomiast o, jak mu tam, jan szyszko? - O Orzeszko slyszalem (postac z filmu "Gdzie jest general", ale szyszko? To chyba... kolega mi podpowiada, ze chyba jakis przestepca.
kol
4 lata temu
ten panowelek ma las za 110 MILONOW zl + posiadlosc warta nastepne 5..wszystko jak byl wykladowca zaraz przed ministrowaniem.....czy polacy sa naprawde tak bardzo glupi jak ten tu komentujacy jajacek?
aro
4 lata temu
dokładnie, kto to jest? gdyby nie pukał jej lis to nikt by o niej nie usłyszał, i nie dziennikarka a celebrytka, a co z tego wynika jest na tej komisji nie po to żeby zrobić coś dla środowiska a po to żeby podtrzymać swoją nic nie znaczącą popularność, w tym samym celu pozuje w skąpych ciuszkach
Jarek
4 lata temu
Nienawidze Pisu, ale Szyszko to był jeden z normalniejszych ludzi w tej bandzie. Ps. A kto to kinga rusin?
sramnapis
4 lata temu
Szyszko już jest w niebycie......
Tom
4 lata temu
To fakt, że po latach o pani Kindze zapomną, ale o byłym min. Szyszce już nie. Będą o nim uczyć w szkole.
mike
5 lata temu
Tak wyglądają "konsultacje społeczne" za PiS-u. Obecnym decydentom chodzi jedynie o fasadowość (nie dziwi, bo to w większości klęczący katolicy). To są wierni uczniowie Hitlera i spółki. III Rzesza też prawem stała, cóż że zbrodniczym.
bolo
5 lata temu
kinga lis kobita lisa
gość
5 lata temu
Gdyby nie parcie na szkło, biedna kinia nie powiedziała by nawet słowa. A tak przy okazji, kto tym szansonistom i jarmarcznym kuglarzom wmówił, że górują intelektualnie nad resztą społeczeństwa i pozwalają sobie pustaki nas POuczać, żałosne.
J23
5 lata temu
Szyszko to zlodziej okradl polskie lasy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić