Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
mmc
|

Koronawirus. Najmłodsza ofiara epidemii w Polsce

50
Podziel się

W ciągu ostatniej doby 227 osób zmarło z powodu zakażenia COVID-19. Wśród nich 4-miesięczne dziecko.

Koronawirus. Najmłodsza ofiara epidemii w Polsce
(WP)

W ciągu ostatniej doby liczba zakażeń w Polsce znów wzrosła. Niemal 20 tysięcy osób dostało pozytywny wynik testu na koronawirusa. 227 osób zmarło, wśród nich znalazła się najmłodsza ofiara epidemii - kilkumiesięczne dziecko.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach podała informację o najmłodszej osobie, która zmarła na koronawirusa. To 4-miesięczny chłopiec.

Do tej pory najmłodszą osobą, która zmarła z powodu zakażenia była 18-latka z Warszawy.

Źródło:
Pilne
KOMENTARZE
(50)
Lampart
rok temu
się cieszy
Kasiek
rok temu
Co za bzdura ....szkoda dzieciaczka ale to biedactwo miało chore serduszko i cała historię innych chorób ...z wielką ochotę dopisaliscie mu covid ....Nawet dziecku nie odpuscicie żeby wypisywać o covidzie ...
Fred
rok temu
Chinole zółtki robią swoje uśmiercają!!!
Small
rok temu
Tyle tu ekspertów ile opinii i każdy wie najlepiej..może otwórzcie oczy na rzeczywistość zamiast pisać te głupie komentarze ..brednie z błędami w każdym słowie..Może idźcie pomóc komuś ..wyprowadzić choćby psa zamiast tracić tu czas na pisanie tych głupot ..spisków, wymyślanie nowych chorób ,oskarżenia lekarzy ..gdzie jesteście prawdziwi ludzie..
Zalewska A
rok temu
Mnie w tym wszytkim zastanawia fakt że tyle senetoriòw w Polsce stoi pustych ,puste łóżka, pielęgniarki bez pracy po co szukać nowych miejsc jak są stare,czy nie można tego wykorzystać.Dać pracę ludziom którzy tam pracują i zaoszczędzić na dodatkowych kosztach tworząc ciągle nowe miejsca....
Mario
rok temu
Teraz wszyscy będą umierać tylko na korona świrusa bo lekarze biorą kasę za takie diagnozy, są zwolnieni z jakiej kolwiek odpowiedzialność więc błąd w sztuce lekarskiej nie istnieje a tak więc jeśli lekarz spapra poród, operację,jakiś zabieg czy też nie przyjmie pacjęta do szpitala i ten zejdzie, to będzie wina kovid19 a on jest nietykalny, tak właśnie rząd zmniejsza zalódnienie,a jak dotego dojdzie pseudo szczepionka to w ogóle będzie luźno
Mati
rok temu
Każda chorobę podciąga się pod covid to jest chory kraj a właściwie rząd a służba zdrowia olała ludzi którzy potrzebują pomocy w końcu to ich zawód.
Apel
rok temu
Przychodnie chcą leczyć, ale odgórnie nakazuje się robić to zdalnie. Komuś zależy,aby pod płaszczykiem covid-19 dużo ludzi starszych i średniego wieku zeszło, a także ludzi już chorych. Poza tym likwidują gotówkę, wprowadzają za trochę rozpoznawanie twarzy przy zdalnej pracy i nauki, a nauczyciele - ludzie wykształceni i lekarze - również o szerokiej wiedzy tylko milczą nieświadomi tego, co jest wprowadzane, a ci świadomi tylko wzdychają swą bezradnością. Rodzice, nauczyciele, dzieci, pacjenci i lekarze - czas mówić nie temu bałaganie. Nie da się dobrze nauczyć, niemożliwe jest dobrze leczyć. Niech rząd to się od nas. Pokażmy to dobitnie czynami. Pisma od nas wszystkich grupowe oficjalne i opublikowane, gdzie się da.
... .. ....
rok temu
Dzisiaj grypa, zapalenie płuc, angina ropna, zawały, udary chorują na covid19.
Piotr
rok temu
moja zona zachorowala i byla w szpitalu,pozwolili mi ,wywiezli ja na wozku dwa razy po 10 minut prez pol roku
Ana
rok temu
Wyrazy współczucia dla rodziny :( Szkoda dzieciaczka. I nie jest istotne czy zmarło z powodu wady serca czy covida.
Darek
rok temu
Rozwód tez na covid 19
Darek
rok temu
Eutanazje tez na Covid 19
Darek
rok temu
Kurde nie dlugo aborcja bedzie na covid 19
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić