Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karolina Błaszkiewicz
Karolina Błaszkiewicz
|

Korwin Piotrowska pokazała twarz hejterki. "Wypisywała brednie"

37
Podziel się:

Karolina Korwin Piotrowska walczy z hejtem w radykalny sposób. Kiedy dostaje obraźliwe wiadomości, upublicznia dane ich autorów. Nie inaczej jest w przypadku internautki, która – jak pisze dziennikarka – "siała chory ferment".

Dziennikarka kontra hejterka
Dziennikarka kontra hejterka (Instagram.com)

Aktywna na Instagramie dziennikarka jednym ze swoich postów uczyniła zrzut ekranu fragmentu profilu młodej dziewczyny. Wywołała tym niemałe poruszenie, a to dlatego, że owa dziewczyna miała ją regularnie hejtować. "Po wielokrotnych prośbach o przestanie wypisywania bredni, pani ta została zablokowana" – poinformowała Korwin Piotrowska.

Dawna prowadząca "Magiel Towarzyski" nie pokazała wiadomości od hejterki, ale przekonuje, że miała swoje powody, by ją zablokować. I zapowiada, iż "stanie się to z każdym, kto się sam nie oddali, mimo moich próśb". A potem dodaje, że jej profil na Instagramie nie istnieje dla lajków, dlatego decyduje kto będzie na tym profilu dyskutować. "Moja przestrzeń i moje zasady. Nie zależy mi tu na tych, którzy sieją chory ferment. Peace" – podkreśla.

Post Piotrowskiej pojawił się kilkanaście godzin po tym, jak aktorka Joanna Koroniewska ujawniła wiadomości od hejtera. W dwóch komentarzach napisał (albo napisała): "Żebyś poroniła, suko" i "Żeby twój bękart urodził się martwy".

Piotrowska zareagowała na to takim wpisem: "Tak trzeba robić, upubliczniać dane tchórzy, którzy są kozakami jedynie w necie. To nie daje im fejmu, jak niektórzy sądzą, oni są zwykle przerażeni, są głośni i chamscy w postach, ale kiedy idzie im zewrzeć się z prawem- a to już w sieci zaczyna działać, są maleńcy. Są tym, czym byli zawsze - niczym.". Sama Koroniewska zablokowała hejtera i zgłosiła sprawę odpowiednim służbom.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(37)
qwd
4 lata temu
Jakoś mnie nikt nie hejtuje bo nie wystawiam swojego życia na widok publiczny.
J.M.K.
4 lata temu
Jest takie dziwne polskie słowo "fama", pochodzi od łacińskiego "fari" - mówić; opowiadać. W związku z tym chyba nie musimy zaśmiecać języka angielszczyzną, gdzie słowo "fame" pochodzi od łacińskiego "fari" - mówić; opowiadać.
ale jaja
5 lata temu
kobieta która zarabia krytyką obgadywaniem i hejtowaniem skarzy sie na hejt :))
Koniec PO
5 lata temu
Korwin sama debilko siejesz ferment... Odwal się od Polaków i lepiej pisz jak twój naród od 50 lat tepi Palestynę!!!!
Hostyn
5 lata temu
Kurwin nie drwin, największą heyterką w pislamabadzie. Nie znosi konkurencyjności.
korwin
5 lata temu
sluchaj ty....piotrowska !!! Twoje "wywody "na kazdy temat to obraza dla kazdego Polaka . Sluchac cie nie mozna ty wstretna babsztylo !!!
M
5 lata temu
A KYSZ, A KYSZ W JEJ WZROKU GO WIDAC
zbyszek46
5 lata temu
Tak trzymać pani Karolino.
,.m,.,
5 lata temu
a kto to ta Kurwin-Piotrowska?
1234567
5 lata temu
tj przestrzeń która udostępnia Ci Facebook a nie twoja - kalafiorze... :)
Ale-ja
5 lata temu
Nie dodałam! Nie cierpię Pani pióra, głosu,podszywania pod cudze poglądy,słowa! Na Pani widok w moim kompie odwracam głowę! A jednak życzę powodzenia i zdrowia! W tym wypadku Pani nauka poszła w......las!
Ale-ja
5 lata temu
Przecież Pani Karolino! To właśnie między innymi,Pani uczyła nasz naród złośliwości, nienawiści, kpin z ludzkich marzeń, dążeń, ułomności a nawet talentów! Po mistrzowsku!!!!! Ja pamiętam!!!!!
wiesniak
5 lata temu
anonimusy sa mocni w gebie ,a pokazywać twarze i jak się pajac jeden z 2 nazywa ,szlachetna rzecza jest pokazywać tchórzy,nie lud widzi ze mamy takich co za plecami pluje wbo w twatz boi się tego zrobić bo w ,,pape,,zaliczy
123
5 lata temu
...i znowu w sądzie będzie płacz i zgrzytanie zębów ...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić