o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
HNM
|

Koszmar w parku. Psychicznie chora kobieta zabiła dziecko

38
Podziel się

To okrutne morderstwo miało miejsce w Queen’s Park w Bolton. Kobieta, której wizerunek dopiero teraz pojawił się w mediach, brutalnie zabiła na oczach rodziców 7-letnią dziewczynkę.

Koszmar w parku. Psychicznie chora kobieta zabiła dziecko
Dziewczynka, której poderżnięto gardło. (GoFoundMe)
bDIGCyrp

7-latka jechała przez Queen’s Park na skuterze, gdy nagle zrzuciła go z niego 30-letnia kobieta, wkrótce oskarżona o zabójstwo. Agresorka trzymała 7-latkę, gdy w międzyczasie rodzice biegli w jej kierunku, aby jej pomóc. Nie zdążyli.

Morderczyni została postawiona przed sądem. Wkrótce okazało się, że 30-letnia Eltiona Skana jest chora na schizofrenię i od dłuższego czasu nie przyjmuje leków.

bDIGCyrr

Jak stwierdził w rozmowie z Daily Mail ojciec zamordowanej 7-latki Emily Jones, po wysłuchaniu tego, co na sali rozpraw mówili śledczy, a także po tym, jak ustosunkowano się do ich wniosków, stwierdził, że odpowiedzialni za Eltionę chcą "zrzec się wszelkiej odpowiedzialności". Stwierdził także, opierając się na tym, co ustalili śledczy, że to oczywiste, że Eltiana była "tykającą bombą" i każdy o tym wiedział.

Jednak po śmierci Emily, kiedy przeprowadzono dochodzenie, ustalono, że tej strasznej tragedii nie dało się uniknąć. Prokurator, po wysłuchaniu szczegółów śledztwa wycofał się z oskarżenia, zgodnie z którym Skana miałaby odpowiadać za morderstwo, czyli za rodzaj zabójstwa, ale popełniony z zimna krwią. W piątek zapadła taka właśnie decyzja. W piątek też Skana przyznała się, lecz nie do popełnienia morderstwa, ale do zabójstwa, za które konsekwencje, według prawa, są mniejsze.

bDIGCyrx
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDIGCyrS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(38)
Ona
3 miesiące temu
Cos strasznego.... ogromne wyrazy wspolczucia dla rodzicow. Sama mam corke... nie wyobrazam sobie, co bym czula, gdyby...
Gabriela
3 miesiące temu
Chora po kilku miesiącach "psychiatryka" wyjdzie na wolność z zaleceniem zażywania leków. To straszne co się stało.
Piszcieprawdę
3 miesiące temu
Ta kobieta pochodzi z Albani i zabiła tą dziewczynkę nożem na oczach rodziców.
bDIGCyrT
rest
3 miesiące temu
Autor tego tekstu zna język polski chyba od niedawna.
asa
3 miesiące temu
Z opisu wynika, że tylko ją trzymała. Nic nie jest napisane w jaki sposób zabiła. To jest jakiś bełkot
Najnowsze komentarze (38)
kpk
3 miesiące temu
czym rózni sie zabójstwo od morderstwa???? a juz dla ofiary ????
medyk
3 miesiące temu
Fakt schizofenik który nie bierze leków łatwo wpada w szał i traci kontrolę, może zabić, ale nie z powodu choroby, oni sa świadomi, dobrze wiedzą co robią !!! powie to każdy specjalista psychiatrii, tyle że to jedyna choroba psychiczna gdzie umywa się ręce, nawet lekarze boja się schizofreników bo są niezrównoważeni a to różnica !!! nie ma czegoś takiego jak zbrodnia w chwili "nieświadoma" albo w obronie własnej, każdy schizofrenik o tym wie, że jest pod ochroną, i wie że musi powiedzieć : słyszałam głosy !!! może kiedyś przyjdzie taki czas że w końcu ktoś sie za to weźmie i skończy się ochronka, schizofernik powie: zabije ciebie, ty powiesz: to pójdziesz do więzienia, on ci odpowie : NIE!!! bo jestem chory
tylko wiać
3 miesiące temu
A ile chorych z czerwonymi nazi u nas na ulicach
Inya
3 miesiące temu
Wywalić pojęcie tzw. "NIEPOCZYTALNOŚCI". Ok, rozumiem, że pewne tzw. "choroby psychiczne" powodują, że człowiek nie panuje nad sobą, w ogóle się nie kontroluje, nie rozumie konsekwencji swoich działań. NIEMNIEJ JEDNAK, taka choroba nie POWINNA MIEĆ ZNACZENIA przy wydawaniu wyroku! Ważne są KONSEKWENCJE CZYNU I JEGO SZKODLIWOŚĆ! Co mnie obchodzi, że MORDERCA miał np. schizofrenie, jak mi kogoś zamorduje bez powodu?! Liczą się FAKTY i trzeba chronić przed mordercą, by tragedia się nie powtórzyła! Najlepsza w tym wypadku jest kara główna, a że w wielu państwach jej (niestety) nie ma - to tam BEZWGLĘDNE dożywocie
znam taki
3 miesiące temu
kraj w którym sąd by jej dał za to maksymalnie pół roku w zawiasach - zgadniecie który kraj mam na myśli? - Tak! dokładnie :))
Obywatel
3 miesiące temu
Gdyby mieli broń dziecko by żyło
jnq0vm
3 miesiące temu
a po tytule bylem pewien ze to w polsce
mmm
3 miesiące temu
oczywicie każdy wie gdzie leży bolton wiec podawanie nazwy kraju jest nepotrzebne
bDIGCyrL
jamci
3 miesiące temu
imigrantka z Albanii - informacja z brytyjskiej prasy...
gość
3 miesiące temu
na skuterze w parku? pewnie to wnerwiło tę kobietę
SZY
3 miesiące temu
Chory nie chory za morderstwo powinien być jak najwyższy wymiar kary obowiązujący w danym kraju żadna choroba nie może być usprawiedliwieniem dla morderstwa.
Kunta Kinte
3 miesiące temu
Proszę pisać wszystko a nie tylko "częśc prawdy".Morderczyni to nielegalna imigrantka z Albanii, która do UK dostała sie dzięki "przemytnikom ludzi"
jaz740
3 miesiące temu
Krawat.
Jatoja
3 miesiące temu
Na skuterze??? scooter to hulajnoga... dziennikarze- specjaliści od języka. Nawet sprawdzić nie potrafią :/
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić