Katarzyna Bogdańska
Katarzyna Bogdańska| 

Koszmar w szpitalu w Zgierzu. Pacjent leżał na jednej sali ze zmarłymi

73
Podziel się:

Pacjent Wojewódzkiego Szpitala im. Marie Curie -Skłodowskiej w Zgierzu musiał kilka godzin spędzić z nieżyjącymi już sąsiadami w jednej sali. Szpital się tłumaczy, a rodzina mówi o traumie.

Pacjent spędził kilka godzin w obecności zmarłych (zdjęcie ilustracyjne)
Pacjent spędził kilka godzin w obecności zmarłych (zdjęcie ilustracyjne) (East News)

Wszystko działo się w niedzielę na oddziale wewnętrzno-geriatrycznym Wojewódzkiego Szpitala im. Marie Curie -Skłodowskiej w Zgierzu. Jak informuje "Express Ilustrowany", jednego dnia zmarło dwóch pacjentów z tej samej sali.

Mąż pani Jolanty, która opowiedziała o tej sytuacji dziennikarzom gazety, musiał leżeć kilka godzin obok zmarłych chorych.

O tym, że zmarł pierwszy z pacjentów, personel zorientował się rano, gdy budzono chorych na śniadanie. Około godziny 13 na tej samej sali zmarł drugi chory. Jego śmierć odkryła rodzina, która przyszła w odwiedziny.

Ani jeden ani drugi nieboszczyk nie zostali zabrani od razu z sali. Mąż pani Jolanty musiał jeść w ich obecności śniadanie, a potem obiad. Rodzina jest oburzona.

Gdy żona pacjenta zgłosiła sprawę lekarzowi, ten miał powiedzieć, że pomieszczenie dla zmarłych zostało zamienione w salę dla żywych. Rzecznik szpitala natomiast przekonuje, że wszystko odbywa się zgodnie z przepisami, a zmarły został oddzielony parawanem.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Zobacz także: Lech Wałęsa o LGBT. Janina Ochojska odpowiada

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić