Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Adam Hrynkiewicz
|

Króliki to za mało. Ministerstwo zdrowia szykuje portal o prokreacji

0
Podziel się:

Kampania ze spotami o rozmnażaniu się królików ma zakończyć się powstaniem nowego portalu o zdrowiu prokreacyjnym - zapowiedział minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Program o zdrowiu prokreacyjnym jest adresowany do ludzi młodych
Program o zdrowiu prokreacyjnym jest adresowany do ludzi młodych (Agencja Gazeta)

Pomysłodawcy kontrowersyjnej kampanii finansowanej przez Ministerstwo Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zdrowia chcą w ten sposób kontynuować zachęcanie Polek do rodzenia dzieci.

Jak zapowiedział minister Radziwiłł w telewizji wpolsce.pl , w nowym serwisie będzie można przeczytać o różnych aspektach prokreacji, jak np. o tym, co można i należy robić, by zwiększyć możliwości posiadania dzieci w przyszłości.

Przedsmak tego, co należy robić, by mieć dzieci, mieliśmy już w spocie o królikach. Wszak podczas nagrania króliki zdradzają swoje sposoby na płodność. - Po pierwsze trzeba zdrowo jeść. Po drugie dużo się ruszać. Po trzecie nie stresować się niepotrzebnie. A po czwarte nie korzystać z używek - twierdzi jeden z głównych bohaterów. - Jeśli chcesz kiedyś zostać rodzicem, weź przykład z królików. Wiem, co mówię - ojciec miał nas 63 – dodaje. W spocie narrator nawołuje do zdrowego stylu życia, który pozwala płodzić dzieci.Z kolei w innym spocie ministerstwa, otrzymujemy ostrzeżenie przed "skakaniem z kwiatka na kwiatek", bo można się "dokicać do lekarza, a nie królicznej rodziny".

Koszt kampanii wyniósł 2,7 miliona złotych. Spoty będziemy mogli oglądać w telewizji do końca roku.

Źródło: wpolsce.pl, WP

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić