Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Anna Kozińska
|
aktualizacja

Licytacja zakończona. "Atlas kotów" z dedykacją Kaczyńskiego ma już właściciela

8
Podziel się:

Spóźnieni mogą obejść się smakiem. Licytacja książki, którą prezes Prawa i Sprawiedliwości czytał na posiedzeniu Sejmu, już się zakończyła. "Atlas kotów" z podpisem Jarosława Kaczyńskiego trafi do osoby, która zaproponowała za niego aż 25 300 złotych. Szczęśliwego zwycięzcę poznamy jednak dopiero podczas koncertu "Granie na SZCZekanie".

Atlas kotów z podpisem Jarosława Kaczyńskiego cieszył się dużym zainteresowaniem
Atlas kotów z podpisem Jarosława Kaczyńskiego cieszył się dużym zainteresowaniem (Allegro)

Jarosław Kaczyński zaskoczył wszystkich. Podczas gdy inni posłowie dyskutowali o projektach ustaw o SN i KRS, zmianach ordynacji wyborczej czy handu w niedziele, on czytał "Atlas kotów". Sprawą zainteresowały się też zagraniczne media. Na tym jednak nie koniec niespodzianek od prezesa.

Wykorzystał zainteresowanie, które wzbudził, by zebrać pieniądze na szczytny cel - dla zwierząt. Przekazał książkę na aukcję charytatywną. Efekt jest piorunujący. Lekturę z dedykacją: "Dla przyjaciół zwierząt z bardzo serdecznymi pozdrowieniami Jarosław Kaczyński" wylicytowano na 25 300 zł.

Zobacz także: Zobacz też: Żakowski ws. "Atlasu kotów": Kaczyński gardzi państwem; Lisicki: to pana obsesja

Sukces prezesa?

O zamiłowaniu Kaczyńskiego do kotów wiadomo nie od dziś. Nie wszyscy jednak spodziewali się takiego zainteresowania aukcją. Niektórzy węszą spisek.

Jan Grabiec z PO sugeruje, że licytacja była ustawiona.

Źródło: Allegro/WP

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(8)
Lcfjfx
5 lata temu
Jan Grabiec z PO jest ustawiony, tyle że krzywo i trzeba go strącić.
jacek
5 lata temu
Zobaczcie na nicka i nic wcześniej nie kupił ani nie sprzedał - pewnie że ustawiona!! Sasin? Pawłowicz? Macierewicz? ktoś z nich na bank - ktoś kto nie zna sie na komputerach
b38
5 lata temu
Bardzo ładny gest. Wiem, jakie warunki mają zwierzątka w schroniskach i cieszę się, że jakieś zwierzaczki dostaną jeść! Dzięki osobie, która tę książkę kupiła! SUPER!
ogonek
5 lata temu
Koci ogon wazniejszy od obrad. Malosc pis-u i udawanie akcji charytatywnej po reakcji zagranicznych dziennikarzy . Kiedy swiat sie smieje , pisudaje ,ze ta akcja,wazniejsza od Sejmu.....
Nawiedzony
5 lata temu
Jak wystawią jego sen o króliku z reklamy ministra zdrowia, to zacznę licytować. Mam już szczebel z drabiny co się śniła jednemu ze świętych...
hej
5 lata temu
Super! zamienić podrzędną aferę w coś pożytecznego :) brawo Jarosław!
POSEŁ-uczeń
5 lata temu
To dziwne, ze w takim momencie i takim miejscu ten zwykły poseł czytał sobie jakąś książeczkę, kompletnie nie interesując się co się dzieje na sali obrad. Ponoć on wykonywał w tym momencie mandat posła na sejm RP. Już w podstawówce jak ktoś na lekcji czyta coś innego niż podręcznik z danego przedmiotu, jest upominany. Jak widać są równi i równiejsi. Ogólna żenada.
6sic6
5 lata temu
Jakies kpiny.. Funta kłaków bym nie dał. Zoofil zdymany. !!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić