Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Margot, działaczka LGBT, w więzieniu. Wiemy, gdzie przebywa i w jakim jest stanie

17
Podziel się:

Margot, transseksualna działaczka LGBT, została tymczasowo aresztowana w piątek 7 sierpnia. Gdzie teraz przebywa? W jakim jest stanie?

Margot, działaczka LGBT, w więzieniu. Wiemy, gdzie przebywa i w jakim jest stanie
Gdzie jest Margot, działaczka LGBT? (PAP, Radek Pietruszka)

Margot w więzieniu. W którym zakładzie karnym przebywa działaczka LGBT?

W niedzielę 9 sierpnia przedstawicielka Rzecznika Praw Obywatelskich dr Ewa Dawidziuk – dyrektor Zespołu do spraw Wykonywania Kar w Biurze RPO odwiedziła transseksualną działaczkę LGBT, Margot, w więzieniu. Celem wizyty było sprawdzenie, czy nie są łamane prawa tymczasowo aresztowanej Margot.

Gdzie przebywa Margot?

Jak się okazuje, działaczka LGBT tuż po zatrzymaniu była w Areszcie Śledczym Warszawa-Białołęka. Teraz przebywa w Zakładzie Karnym w Płocku.

Tymczasowo aresztowana przebywa w pojedynczej celi przejściowej, gdzie zgodnie z przepisami kodeksu karnego wykonawczego może przebywać do 14 dni. Pobyt w tej celi związany jest także z zasadami przyjętymi w dobie pandemii koronawirusa. Nowo przyjmowane osoby są izolowane celem obserwacji stanu zdrowia i zapobiegania tym samym ewentualnemu rozprzestrzeniania się koronawirusa - poinformował Rzecznik Praw Obywatelskich.

W jakim jest stanie aresztowana Margot?

Administracja jednostki penitencjarnej dba o zapewnienie aresztowanej bezpieczeństwa osobistego. Aresztowana po rozmowie z wychowawcą i psychologiem, przeprowadzonych w dniu przyjęcia do jednostki penitencjarnej, czuje się dobrze. Oczekuje na kontakt z obrońcami - przekazał Rzecznik Praw Obywatelskich.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
Kaktus.
rok temu
Prawo powinno być prawem...Tam jest jego miejsce,przemyśli co nieco,może zmądrzeje ?.
RODO
rok temu
Wszyto jest okej nawilżony i gotowy pod celą
Artur
2 lata temu
Powinni ją przenieść do więzienia dla kobiet.skoro chce być kobietą rząd powinien zapłacić za zmianę płci. Zamiast dyskryminować spełnijcie jego marzenia.pokażcie że jesteście z narodem!!!
michu
2 lata temu
Aresztowana?! ahahahaaaaa:
ewrrewrwe
2 lata temu
Rzecznik praw obywatelskich? Czy rzecznik poprawnosci politycznej i wariactwa, ahahahaaa:D Aresztowana, ahahahaaaaa:D
123
2 lata temu
KOGO TO OBCHODZI GDZIE ON JEST? POWINIEN CZEKAĆ NA SPRAWĘ SĄDOWĄ I ODPOWIEDZIEĆ ZA ZWYKŁE CHULIGAŃSTWO, NISZCZENIE MIENIA,A PRZEDE WSZYSTKIM ZA UBLIŻANIE FUNKCJONARIUSZOM NA SŁUŻBIE.DOŚĆ PODSZYWANIE SIĘ POD INNYCH I ROBIENIA DEMOLKI.
Gal Anonim
2 lata temu
To to coś jeszcze żyje ?
zwyrrian
2 lata temu
TO JEST MEZCZYZNA!! JAKA "ONA"???
Czaykowskye
2 lata temu
Pojedziemy na bialorus i pomachamy tecza😁
Dolek😇
2 lata temu
Już w wiezieniu🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Pablo
2 lata temu
Haha ludzie mają teraz igrzyska. Gdybym zaparkował koło kiboli z wyzwiskami na ich klub to by mnie zabili, a policja by powiedziała, że prowokowałem. Nie pochwalam żadnej formy przemocy, ale sprawa jest polityczna, a policja chodzi na smyczy władzy. Jak mnie skatowali bandziory, byli świadkowie, to policja nic nie zrobiła,chociaż byłem pobity 100 razy gorzej. Powiedzieli, że mam sobie iść do sądu. Zero, nic nie zrobili, bo w tym kraju jest przyzwolenie na przemoc, chyba że nadepniesz na odcisk władzy, to za nie taką odzywkę wylądujesz w więzieniu za obrazę świętych. Tfu, całe szczęście teraz mieszkam w normalnym kraju.
👍👍👍
2 lata temu
Jestem jestem wspieram was ale tylko zdalnie bo jestem na wakacjach😁ale jak tylko wrócę to pojedziemy na bialorus pomachac tecza🤯pozdrawiam wszystkich obojniakow! Wasz kochający raf raf raf😎
Ar2
2 lata temu
Jak ktoś mówi że jest Napoleonem, to ląduje w szpitalu. Jak ktoś myśli że jest orłem, to poleci( zazwyczaj jeden raz). A jak ktoś jest mężczyzną a mówi że jest kobietą, ????? Ja coorwa jakoś tego nie ogarniam.
RPO ŁŻE
2 lata temu
RPO FAŁSZUJE DANE OSOBOWE !!! TU CHODZI O MICHAŁA SZ.!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić