Tomek Orszulak| 
aktualizacja 

Mieszkaniec szwedzkiej miejscowości w szoku. W skrzynce znalazł list do Władimira Putina

7
Podziel się:

Poczta Polska nawala? Listy nie dochodzą, albo mocno spóźniają się? Poczta w Szwecji przebiła to wszystko. Mieszkaniec małej miejscowości Trelleborg dostał list zaadresowany do... prezydenta Rosji Władimira Putina. Mężczyzna, przedstawiający się jako Per, był w szoku. Co poszło nie tak?

Władimir Putin
Władimir Putin (Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY)

Mieszkaniec małej miejscowości nad Bałtykiem sprawdził swoją skrzynkę pocztową. Jego zaskoczenie było bardzo duże, kiedy znalazł w niej list skierowany do samego Władimira Putina.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

- O co w tym wszystkim chodzi? Przecież ktoś musiał widzieć ten list i zauważyć, że to nawet nie jest ten kraj, a co dopiero odbiorca. a potem listonosz wrzucił to do skrzynki - powiedział Per lokalnej gazecie "Trelleborgs Allehanda".

Od razu wyjaśniamy: NIE, mężczyzna nie otworzył tego listu, żeby przeczytać co w nim jest. - Oczywiście, przeszło mi to przez myśl, ale jednak tego nie zrobiłem - wyjaśnił. Mężczyzna zauważył, że jedyne co się zgadza to numer 23, a sam Trelleborg dzieli od Moskwy około 1,532 km.

Oświadczenie PostNord: to pomyłka, żałujemy, że Putin nie dostał tego listu

Sprawę szybko wyjaśnił PostNord duńsko-szwedzki operator pocztowy. - To na pewno jest pomyłka, mechaniczne maszyny sortujące musiały popełnić błąd. Zapewne źle odczytały adres - powiedziała rzeczniczka firmy Maria Ibsen. Dodała, że obsługuja kilka miliardów listów rocznie, dlatego takie przypadki są nieunknione.

- Żałujemy oczywiście, że Władimir Putin nie otrzymał tego listu - dodała.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić