oprac. Adam Hrynkiewicz| 

Nauczycielka matematyki oskarżona o uprawianie seksu z 14-latkiem

80
Podziel się:

32-letniej mieszkance z Ohio postawiono zarzuty molestowania seksualnego i obcowania płciowego z 14-latkiem. Chłopak opowiedział jednej z nauczycielek w szkole o tym, jak uprawiał stosunki m.in. w klasie, ze swoją nauczycielką Jessicą Langford. Kobieta nie przyznaje się do stawianych zarzutów.

14-letni uczeń oskarża nauczycielkę o uprawianie z nim seksu
14-letni uczeń oskarża nauczycielkę o uprawianie z nim seksu (Agencja Gazeta, Dawid Chalimoniuk)

Nauczycielka z Ohio została oskarżona o molestowanie swojego ucznia. Kobieta miała z nim uprawiać seks oralny. Trwa proces - donosi Fox News. Kobieta pracowała w szkole od 9 lat. Uczyła matematyki. Zwolniła się po tym, jak zostały jej postawione zarzuty.

- Zdecydowanie zbyt często słyszymy o ludziach w zaufanych pozycjach, nadużywających swojej władzy - uważa prokurator Mat Heck Jr. Jego zdaniem, nauczycielka, angażując się w związek i molestując młodego ucznia,
swoim zachowaniem naruszyła pozycję zaufania i autorytetu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jak podkreśla amerykańska telewizja, to już kolejny w ostatnim czasie przypadek molestowania seksualnego ucznia przez młodą nauczycielkę. Poprzednia sprawa miała miejsce w Miamisburg Middle School, gdzie 23-letnią Madline Marx, nauczycielkę pomocniczą, oskarżono o współżycie z dwójką podopiecznych.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić