Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Arkadiusz Jastrzębski
|
aktualizacja

Niebezpieczne odkrycie na A4. Wstrzymano ruch

16
Podziel się:

Autostrada A4 pomiędzy węzłami Godzieszów i Bolesławiec została zamknięta po tym, jak w jej pobliżu znaleziono niewypały z czasów II wojny światowej. Trasa była przez kilak godzin zablokowana w obu kierunkach: do Wrocławia i do Zgorzelca.

Niebezpieczne odkrycie na A4. Wstrzymano ruch
(East News)

Autostrada była zamkniętą do czasu, aż saperzy nie usunęli niewypałów.

Policja wyznaczyła objazdy drogą krajową nr 94 - w kierunku Wrocławia przez Godzieszów, a w kierunku Zgorzelca - przez Bolesławiec.

Jak powiedziała PAP rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu Anna Kublik-Rościszewska, policję o znalezieniu niewybuchów poinformowała przypadkowa osoba.

- To ok. 60 niedużych pocisków z czasów II wojny światowej, znajdowały się one 100 metrów od autostrady. Pociski zostały wywiezione na poligon. Saperzy w tym miejscu sprawdzą jeszcze, czy nie ma tam kolejnych niewybuchów - powiedział policjantka.

Jeśli masz zdjęcia z tego zdarzenia, prześlij nam: dziejesie@wp.pl

Źródła: RMF FM, PAP

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(16)
zmartwychwsta...
5 lata temu
ludzie głupoty wypisujecie......żałosne pismaki z krainy OZ...... oczywiście lepiej aby nie było autostrady tylko żółta jednopasmówka.....byłoby Tobie lepiej? wolniejszy ruch, mniej wypadków.....ha ha ha teraz Państwo ma oręż w ręku, bo poprzednia włądza, tylko mówiła, że robią, ale robili Nas w konia...dużego konia.....podsłuchy to potwierdzają, ale obezna to robi także Nas w konia tylko wyjdzie to za kilka lat może jak nie u Pana Sowy to może u innego dzięcioła.... Pozdrawiam wszystkich któzy uśmiechnął się po przeczytaniu tego posta..... Alleluja......Jezus Żyje......i mam się dobrze.....
Tomek
5 lata temu
Droga A4 to niekończące się pasmo wypadków, kraks, karamboli i zatorów. Cała ta autostrada to jakiś niewypał. Wystarczy posłuchać codziennie radia kierowców przez dwa tygodnie, aby o A4 słyszeć jakieś 50 razy. To najniebezpieczniejsza droga w Polsce. Dziwię się, że ktoś to oddał i że ktoś jeszcze pozwala to użytkować. Albo pilnie trzeba tam dodać po dwa pasy w każdą strone, albo zamknąć.
tigeros
5 lata temu
Trasa była przez kilak godzin zablokowana. Kto to kuźwa pisze a kto sprawdza poprawność. Nieuki,a to idzie w świat i widzą inni jaki jest ten naród niedouczonych nieuków.
to ja
5 lata temu
też mi sensacja. gdyby samochody po nich jeździły... to juz coś. a tak 100 m od autostrady a może 1 km oczywiście każdy z pismaków dołoży coś od siebie i zaraz wyjdzie na to że w rowie leżały. ale oczywiście kierowców na stress i koszta to już bez najmniejszych konsekwencji możecie narażać.
wujek dobra r...
5 lata temu
Niewybuch czy niewypał? To nie to samo, autor powinien się doszkolić
asdf
5 lata temu
Czy Państwo Polskie i kierowcy obarczą kosztami Niemców? Każda taka pierdoła, każde nazwanie obozów polskimi, powinno spotkać się z ostrą i agresywną rekacją, taką by mieli już dość ataków na nasz kraj!
trk
5 lata temu
autostrada do nieba.
xyz
5 lata temu
a jak autostrade budowali to nic nie bylo?super
dfgdfg
5 lata temu
niewypał ? niewybuch? to co oni znaleźli?
ak001
5 lata temu
A gdzie ekonomia?! Przecież taka amunicja, to skarb dla OTK .
la bomba
5 lata temu
No teraz przypadkowa osoba ma wielki problem...
OTK
5 lata temu
Oddać Antoniemu na wyposażenie terytorialsów (to specjalsi Antonialsa)
Mmm.
5 lata temu
Oddać niemiaszkom i starej Makreli!
Twój nick
5 lata temu
Zapanować na samolot i oddać właścicielowi.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić