o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Marianna Fijewska
Marianna Fijewska
|

Niespodziewany gest ze strony Victora Orbána. Napisał specjalny list do syna Beaty Szydło

54
Podziel się

Beata Szydło na łamach "Gościa Niedzielnego" opowiedziała o przyjaźni łączącej jej rodzinę z rodziną premiera Węgier - Vicitora Orbán. Zaraz po święceniach diakonatu, polityk napisał do Tymoteusza specjalny list.

viktor orban
viktor orban (PAP, EPA/OLIVIER HOSLET)
bDUyWBhh

Beata Szydło w ostatnim wywiadzie przyznała, że do tej pory inni, znajomi politycy nie wykazywali dużego zainteresowania wyborami życiowymi dokonywanymi przez jej syna. Wyjątek stanowił węgierski premier, Victor Orbán.
"Politycy raczej nie odnoszą się do tego, co robi mój syn. Bardzo miły gest spotkał mnie ze strony Wiktora Orbána, który w ubiegłym roku, po święceniach diakonatu, przesłał Tymoteuszowi specjalny list"- powiedziała w wywiadzie dla "Gościa Niedzielnego".

Premier nie ujawniła treści listu, możemy się jednak domyślać, że Orbán chciał wesprzeć przyszłego księdza w momencie dokonywania ważnej, życiowej decyzji.

Beata Szydło opowiedziała też o swojej rozmowie z Anikó Lévai, żoną polityka.
"Żona Viktora, z którą rozmawiałam dwa tygodnie temu, wzruszona zapewniła mnie o modlitwie za mojego syna. To bardzo miłe i ważne gesty. Od bardzo wielu ludzi i środowisk odbieram sporo oznak życzliwości i zapewnienia o modlitwie i wsparciu. Jestem niezmiernie wdzięczna tym wszystkim, którzy modlą się za Tymoteusza" - wyznała.

bDUyWBhK
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(54)
E
4 lata temu
Bardzo niewielu polityków cenię, nawet z PIS, chociaż ciesze sie ze to bagno z PO odsunieto, ale p. Szydło szanuję niezmiernie. To jakus wyjątek na scenie politycznej i rodzinnej tez, bo tak wychować dzieci... Szacunek i gratulacje
pani
4 lata temu
Gratuluje Panim Premier wielkiego przezycia,wspaniale miec syna ksiedza.Bardzo sie ciesze,ze wreszcie ktos w tym kraju jest normalny,nie wstydzi sie Boga,nie podporzadkowuje sie obcym wplywom,ktore chca zniszczyc Chrescjan dlatego tez wpuscili uchodzcow ! Poska bedzie potega,Bog Nam odplaci !
gość
4 lata temu
nie wiem co przemawia przez ludzi piszących tu komentarze ale na pewno rozum nie bierze w tym udziału...czy tak trudno szanować kogoś za wybór jakiego dokonał? ludzie opamietajcie się ....wstyd
bDUyWBhL
XboY
4 lata temu
To jest właśnie normalność. W świeckiej (niby) Francji tego nie ma. Jest nowe - islam. Chcecie tego u siebie?
Maryjan
4 lata temu
Ludzie nie bądźcie zawistni. Lepiej za PiSu chodzić z Krzyżem w rękach, jak za PO w burkach i z C-4 na plecach...
Najnowsze komentarze (54)
Luna
4 lata temu
Nie wiem czy jest powód do radości, bo istnieje spore prawdopodobieństwo, że synuś, jeśli dochrapie się stanowisk, może przejawiać pewne skłonności. Żaden duchowny nie jest zdrowy na umyśle, jeśli w myśl zasad kościoła (no a tym samym Bożych) nie spełnia się seksualnie.
karol
4 lata temu
Szacunek Pani Premier!
alleluja
4 lata temu
to broszka może wyprowadzisz się do orbana ?
ku uciesze
4 lata temu
W tym liście do w/w przekazał ważne informacje , aby jeszcze zaczekać aż "sprawa przycichnie" z tym podatkiem katastralnym i po stworzeniu zamieszania "mendialnego" ( odwracającego ludzką uwagę na tematy poboczne ) , cichaczem wcisnąć i zatwierdzić jego egzekwowanie . Małżonka Orbana , małżonka prezydenta Islandii itd.
ssss
4 lata temu
Jakbym miał taką starą, to bym też wstąpił do zakonu by dalej genów nie przekazywać.. A bufetowa wie, że posuwanie młodych chłopców to grzech?
sss
4 lata temu
Napisał mu: dasz radę bez kobiet, masz tutaj wielu młodych chłopców..
Madziar
4 lata temu
Cały świat wie, że Polacy lubią takie gesty, szczere, nieszczere, ważne, że pochwalili, napisali. Jakoś nie wierzę w brak wyrachowania naszego bratanka
asd
4 lata temu
biedny ten syn.
bDUyWBhD
ajakinaczejmo...
4 lata temu
...... ja też będę księdzem jak mój ojciec
....
4 lata temu
..pora gasic swiatło w tym "kraju"
Analityk ocza...
4 lata temu
Mądry chłopak. Zrozumiał ,że takich genów dzieciom przekazać nie można. Będzie ozdobą Kościoła pisowskiego.
det
4 lata temu
czy innej roboty w tym kraju nie ma ?
PRAWDA
4 lata temu
Typowe zachowanie ZDRAJCÓW.
Bulw
4 lata temu
Cudowny syn otrzymał święcenia, to historyczna chwila dla całego narodu
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić