Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Piotr Barejka
|
aktualizacja

O tej okładce będzie głośno. "Newsweek" ujawnia, że Kaczyński zostanie premierem

61
Podziel się:

Informatorzy tygodnika ujawnili, że Kaczyński miałby objąć stanowisko już za dwa tygodnie. Poza tym zdymisjonowany ma zostać Antoni Macierewicz. "Wprost" pisze o "prywatnych armiach władzy", czyli kolejnych służbach, jakie tworzy PiS. Zobacz, co nowego w tygodnikach.

Jarosław Kaczyński zastąpi Beatę Szydło.
Jarosław Kaczyński zastąpi Beatę Szydło. (PAP, Darek Delmanowicz)

- Zapewne już za dwa tygodnie Jarosław Kaczyński zostanie szefem rządu. Na unijne szczyty będzie jeździł prezydent Duda. Możliwa jest dymisja Antoniego Macierewicza - czytamy na okładce "Newsweeka".

Jak ustalił tygodnik, decyzja odnośnie zmiany na stanowisku premiera została już podjęta. Teraz mają zostać ustalone zmiany w składzie rządu.

- Chcą chronić siebie czy nas? - pyta na okładce "Wprost". Głównym tematem tygodnika są służby, które stworzył za swoich rządów PiS. Jan Śpiewak opowiada w wywiadzie o reprywatyzacji i tym, jak "mafia ukradła Warszawę". Poza tym tygodnik porusza temat Beaty Szydło i pogłosek, że miałaby startować w przyszłorocznych wyborach samorządowych.

Bohaterką okładki "Sieci" jest Magdalena Ogórek. - Też kocham Polskę. Też chodzę na marsze niepodległości. Mnie też nazwiecie faszystką? - czytamy. Pojawi się również temat Mateusza Kijowskiego i aktu oskarżenia przeciw niemu, który może wpłynąć jeszcze przed końcem roku, oraz tekst o problemach w ugrupowaniu Pawła Kukiza.

"Do Rzeczy" skupia się na napiętych ostatnio stosunkach polsko-ukraińskich. - Zimna wojna coraz gorętsza - czytamy o relacjach z naszym wschodnim sąsiadem. Poza tym Rafał Ziemkiewicz ma wyjaśnić, dlaczego "Donald Tusk zdradzi opozycje", pojawi się też temat nowej ordynacji wyborczej

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(61)
lili
5 lata temu
OD MALADIEC ACHOTNIK
Gajowy z PeO
5 lata temu
Znowu Lisa wypuścili z psychiatryka ma przepustkę. Futrzaka złapać i do klatki . Wściekłe lisy są niebezpieczne dla POLSKI.
hitmonchan
5 lata temu
czekam na rzetelny artykuł w którym ktoś porówna zbójeckie działania solidarnościowców i komunistów- według mnie nie ma żadnej różnicy
jurand
5 lata temu
jeśli Kaczyński nie zostanie premierem za dwa tygodnie to Fuchs powinien popełnić samobójstwo- będzie święty spokój i może wtedy przestaną wypuszczać newsy niczym Życie na gorąco.
hahaha
5 lata temu
Jakoś mnie to nie martwi, gorszego premiera od tfusska już nie będzie
Trwasz
5 lata temu
marek POniosła cię fantazja?
marek
5 lata temu
popieram tuska i unię europejską i jako zdrajca :-) czuję sie bezkarny :-) pisowcy i narodowcy przegracie wszystko w grudniu :-) tego roku :-)
Jony Brawo
5 lata temu
Jarek jest Git, pokazał jaka mamy wspaniała opozycję. Hihi, a teraz pozostał wielki kwik.Zamykac złodziejstwo i zabierać majątki całym rodzinom.
odyniec
5 lata temu
a zdrajców POLSKI chociaż nie wiadomo czy są Polakami potraktować karą główną , szafot
`nka
5 lata temu
No tak. Na zdjęciach ze 100-lecia MUSI BYĆ KACZYŃSKI. Potem będą pomniki :)) To takie śmieszne.
Art
5 lata temu
nie wierzę,jak nie zobaczę....może to badanie gruntu nic więcej.
Wiki
5 lata temu
Beata Szydło nie dawała rady, była tylko marionetką. Poza tym nie znała języka angielskiego, który jest wszędzie potrzebny.
misiasia
5 lata temu
Doskonale że mały Kaczyk zostanie premierem.Na to czekamy.Zobaczymy co będzie dalej.
ssd
5 lata temu
Alternatywnej rzeczywistości ciąg dalszy !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić