Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Zajęcki
|

Pobił pasażera w autobusie miejskim. Poznajesz go?

2
Podziel się:

Mężczyzna zarejestrowany przez monitoring pobił jednego z pasażerów autobusu komunikacji miejskiej w Poznaniu. Napastnik złamał swojej ofierze nos. Policja opublikowała właśnie jego wizerunek w nadziei, że ktoś zidentyfikuje sprawcę.

Pobił pasażera w autobusie miejskim. Poznajesz go?
(KMP w Poznaniu)

- Nieustalony mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu, zaatakował jednego z pasażerów. Poprzez uderzenie głową, złamał nos poszkodowanemu - powiedział Maciej Święcichowski z zespołu prasowego wielkopolskiej policji w rozmowie z "Głosem Wielkopolski".

Sytuacja miała miejsce w nocy z 22 na 23 czerwca w autobusie linii 252. Napastnik zaatakował jednego z pasażerów na trasie pomiędzy przystankami "Rynek Łazarski" i "Głogowska/Hetmańska". Agresor ma ok. 30 lat, jest wysoki (ok. 185-190 cm wzrostu) i otyłą budowę ciała. W dniu zdarzenia był ubrany w niebieską koszulkę z krótkim rękawem, jasne spodnie do wysokości i miał przy sobie czarną torbę przewieszoną przez ramię.

Policja prosi, by osoby, które rozpoznają tego mężczyznę zgłosiły to pod numerem telefonu 61 84 12111 lub 61 84 15613. Linia czynna jest całą dobę.

Zobacz także: Zobacz też: Brutalne pobicie przed Pałacem Kultury i Nauki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2)
FGGBDF
5 lata temu
PO CO TAKI MONITORING, JAK NA NIM PRAWIE NIC NIE WIDAC ??
ptak
5 lata temu
Czy mogę prosić o przetłumaczenie na polski tego fragmentu; "niebieską koszulkę z krótkim rękawem, jasne spodnie do wysokości"?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić