Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Karolina Kołodziejczyk
|

Pocałował reporterkę DW podczas programu na żywo. Rosjanin przeprasza

0
Podziel się:

Mężczyzna, który całował i obmacywał reporterkę DW podczas programu na żywo wyraża skruchę i opowiada o powodach swojego zachowania.

Nietypowa sytuacja podczas transmisji na żywo
Nietypowa sytuacja podczas transmisji na żywo (DW)

- Jest mi naprawdę przykro – zapewnia Rusłan, który napastował reporterkę na oczach widzów. Tłumaczy, że postąpił lekkomyślnie oraz że nie zastanowił się nad tym, że może ją to zmieszać i zszokować.

14 czerwca Julieth González Therán na żywo występowała w hiszpańskojęzycznym kanale DW, opowiadając o nastrojach kibiców. Od dłuższego czasu przyglądał się jej mężczyzna, który podbiegł w momencie, gdy rozpoczęła się transmisja. Rzucił się na reporterkę, całując i dotykając jej piersi. Zanim ta zdążyła zareagować, zniknął w tłumie.

Zareagowała jednak powściągliwie, określając to jako jednorazowe wydarzenie. – Spotykam zawsze kibiców, którzy komplementują mnie i traktują z szacunkiem. Ten najwyraźniej przesadził – komentowała.

Po tym zajściu napastnik sam z siebie skontaktował się z Deutsche Welle, by wyjaśnić motywy swego postępku. Tłumaczył, że założył się z kolegą o to, że pocałuje jakąś reporterkę w policzek podczas transmisji na żywo. Całując Julieth González Therán, objął ją ramieniem i nie zauważył, że jego lewa ręka dotknęła piersi. Dopiero gdy zobaczył nagranie wideo, uświadomił sobie, że „wyglądało to dwuznacznie”. Uważa to za „niewłaściwą interpretację”.

Ubolewa, że z nieudany żart z pocałunkiem urósł do rangi molestowania seksualnego. – Wiem, że Pani zawód jest bardzo wymagający i mam nadzieję, że już nigdy w swojej karierze nigdy nic podobnego się nie wydarzy – mówił mężczyzna podczas rozmowy wideo z dziennikarką.

González Therán wybaczyła mężczyźnie i powiedziała, że w przyszłości nadal będzie nadawać relacje z imprez piłkarskich.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Deutsche Welle
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić