Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Piotr Barejka
|

Polacy pobili się z Ukraińcami. Rzucali w siebie butelkami

66
Podziel się:

Grupa Ukraińców i Polaków pobiła się przed Dworcem Wileńskim. Najpierw doszło do szarpaniny, potem regularnej bójki, a na koniec w ruch poszły butelki. Świadkowie musieli schronić się na pobliskim przystanku.

Obie grupy rozeszły się, zanim przyjechała policja
Obie grupy rozeszły się, zanim przyjechała policja (Materiały prasowe, Policja)

Nie są znane przyczyny zdarzenia ani przebieg wydarzeń, który je poprzedził. Świadkowie mówią, że zaczęło się od szarpaniny. Na koniec obie grupy rzucały w siebie szklanymi butelkami, ale rozeszły się, zanim zdołano wezwać policję. Słychać było krzyki i wyzwiska.

Stojący w pobliżu ludzie musieli schronić się na przystanku, żeby nie otrzymać ciosu butelką. W miejscu bójki pozostało mnóstwo potłuczonego szkła.

Źródło: warszawawpigulce.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(66)
mysza
4 lata temu
Dziś Niemcy zaczynają przyjmować ukraińskich pracowników. Dają im dobre warunki, bezpłatna naukę niemieckiego... Jeszcze Polacy zatęsknią za Ukraińcami.
ROMAN
4 lata temu
zabrac im zapomogi socjalne-mieszkaniowe-nie przyjmować ich do pracy bo robią 8 tylko godziny-GODZINY i śmieją się z Polaków jak historia mówi to tłumili POWSTANIA I ,WIERNIE CAROWI SŁUŻYLI , I TERAZ SPIEWAJĄ HANIEBNIE O POLSCE .LWY NA CMENTARZU ŁYCZAKOWSKIM KAZALI DEMONTOWAĆ BO CIĄGLE IM NIE PASUJE BO TO JEST POLSKIE.JEŻELI NIE BĘDZIE ZMIANY TO ZAWŁADNĄ GOTOWYMI POLSKIMI URZĘDAMI A POLACY NA ULICĘ
Uni
4 lata temu
Nie ma miejsca tu dla Ukraińców wont z Polski
Ak
4 lata temu
Deportować jak najszybciej bo my Polacy zaczniemy to robić wywiad z Polski i zakaz wstępu do Polski dla potomnych UPA nie ma tu dla was miejsca nie nawiedzony was
jj
4 lata temu
morał z tego taki by ukraińcy wracali do siebie !!! polak nie zaczepiony nikomu krzywdy nie zrobi
żagiel biały
4 lata temu
Wyczerpujące i dogłębne wypociny -Nie są znane przyczyny zdarzenia ani przebieg wydarzeń ja nawet nie wiem gdzie jest dworzec Wileński. Gratuluje panie Barejka ale nastręcza sie pytanie -po jakiego grzyba to napisano skoro nic nie wiadomo a skoro nic nie wiadomo to wiadomo ze chodzi o skłócenie i napuszczenie Polaków na Ukraińców.
Balon
4 lata temu
Witam u mnie w firmie na 20 pracowników 9 jest Ukraińców a najśmieszniejsze w tym wszystko że pracują pół roku mając taką samą stawkę jak stary pracownik z 20 letnim stażem.Szef mówi zobacz Ukrainiec robi po 12 godzin wy po 8 tylko nie wziął tego pod uwagę że my Polacy przez 8godzin więcej zrobimy niż Ukrainiec przez 12.
xcv
4 lata temu
te menele ukrainskie panosza sie juz wszedzie LUDZIE ZROBCIE Z TUM PORZADEK!!!
Kiod
4 lata temu
Problemy narodowościowe leżą w sprawach Policji, mnie to cxxj obchodzi, gdyż i się na tym nie znam podobie jak nie znam się na jakiś fałszerstwach i Tarocie i dlatego nie moje małpy, nie mój cyrk. Potepiam rasizm.
Gość
4 lata temu
Niech wyjeżdżają do Niemiec - im szybciej tym lepiej...
OMC
4 lata temu
Deportacja !!!!!!!
Beton
4 lata temu
Jak tacy skorzy do walki, to może pojechaliby walczyć o swój kraj.
hoiy
4 lata temu
Niech pracuja,koszystac z nich na maxa,a pozniej do doma.......
Rada
4 lata temu
Tylko deport
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić