Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Filip Skowronek
|
aktualizacja

Poseł Kukiz '15 pochwalił się nową fryzurą

6
Podziel się:

Paweł Szramka z Kukiz '15 pochwalił się wizytą w salonie fryzjerskim. Wątpliwości budzi fakt reklamowania przez posła RP

Poseł Kukiz '15 pochwalił się nową fryzurą
(Facebook.com)

Paweł Szramka, który do Sejmu dostał się z okręgu toruńskiego, pochwalił się wizytą u brodnickiego fryzjera. Przy okazji udostępnił link do fanpage'a salonu, z którego usług skorzystał.

"Musiałem już trochę ogarnąć swoją czuprynę" - napisał Szramka. Z pozoru niewinny wpis wzbudził spore kontrowersje. Pojawiły się opinie, że poseł nie powinien reklamować prywatnego biznesu, a taki charakter miał wpis Szramki. Oby pozostała część podróży posła do Wrocławia, gdzie spotkał się z młodzieżą wspierającą Kukiz '15, upłynęła bez kolejnych incydentów.

Wbrew wcześniejszym informacją poseł nie zdecydował się na usunięcie wpisu i - jak wyraźnie podkreśla - nie żałuje jego zamieszczenia.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(6)
rezi
5 lata temu
dla mnie kukiz i jego cala grupa to dno
m
5 lata temu
@zyzol: Nie dziw się. Pisać każdy może, zwłaszcza tutaj, gdzie najprawdopodobniej nie wymaga się ukończenia studiów dziennikarskich. Czasem można nawet mieć wątpliwości, czy wymaga się choćby matury...
qqrq
5 lata temu
poseł śmiga gdzie indziej, autor gdzie indziej, jak się mają spotkać?
Zyzol
5 lata temu
"Wbrew wcześniejszym informacją..." Tuman jesteś: Filip Skowronek, 25.04.2017 14:38
eyo
5 lata temu
czas mija poziom sfory nadal zachowany. To autora inteligentnego inaczej WŁOCŁAWEK i WROCŁAW to dwa różne miasta leżące w różnych częściach Polski.
Zyzol
5 lata temu
To gdzie w końcu jedzie: do Włocławka, Wrocławia czy Wąchocka?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić