Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Marianna Fijewska
Marianna Fijewska
|
aktualizacja

Przed nami słoneczny dzień. Piękna pogoda do samego wieczora

0
Podziel się

Wtorkowy dzień zapowiada się fantastycznie. W zdecydowanej większości kraju pogoda będzie ciepła i słoneczna. Przyjemna aura za oknem utrzyma się, aż do wieczora.

Przed nami słoneczny dzień. Piękna pogoda do samego wieczora
(PAP/EPA)
bEKPcTFN

W większość kraju termometry wskażą od 23 do 25 stopni Celsjusza. Mieszkańcy zachodniej części Polski będą mogli cieszyć się najwyższą temperaturą, która dojdzie nawet do 28 stopni. Najzimniej na wschodzie kraju, gdzie termometry wskażą zaledwie 21 stopni.

Pogoda nie powinna zaskoczyć nas nieprzewidzianymi burzami, lub wichurami. Wiatr w większości kraju będzie słaby i umiarkowany.

Wieczorem znacznie się ochłodzi, a na niebie pojawią się chmury. W zachodniej części kraju przewidywane są opady deszczu i burze. W nocy temperatura spadnie do 16 stopni na zachodzie i 10 stopni na wschodzie kraju.

bEKPcTFP

15 sierpnia Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie wydal żadnych ostrzeżeń pogodowych. Sytuacja zmieni się nieco w środę. Synoptycy zapowiadają ostrzeżenia 1 stopnia przed burzami dla ośmiu województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie.

bEKPcTGq
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić