Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Artykuł sponsorowany

Quebonafide rusza w ostatnią trasę koncertową - Psycho Relations

Podziel się

Quebonafide żegna się ze słuchaczami. Nie dosłownie, bo Jakub Grabowski nie ogłosił zakończenia kariery, ale jednoznacznie wskazał, że nadchodząca trasa Psycho Relations będzie ostatnią pod szyldem jego rozpoznawalnego w całym kraju pseudonimem. Co to oznacza? Na pewno jedno! Nadchodzące wydarzenia to ostatnia okazja, żeby zobaczyć Quebo na żywo. Później, nie wiadomo już co będzie.

Quebonafide rusza w ostatnią trasę koncertową - Psycho Relations
Quebonafide rusza w ostatnią trasę koncertową - Psycho Relations (materiały partnera)
bETihIIB

Zmiana trasy Artysta podjął decyzję, że jego pierwotnie zaplanowana trasa Romantic Psycho Experience zamieni się w ostatnią i zmienił jej nazewnictwo na bardziej adekwatną. Zresztą to nie tylko zmiana nazwy, bo doświadczenie podpowiada, że pod tym kryje się coś więcej. Cykl siedmiu nadchodzących wydarzeń organizowanych na przestrzeni kwietnia i maja 2022 roku zapowiada się dość zagadkowo. Fani jednak mogą być spokojni. Na koncertach z pewnością nie zabraknie energii, do której Quebonafide przyzwyczaił już swoich słuchaczy.

Koncerty zaplanowane są w największych polskich miastach, więc możliwość zobaczenia artysty na żywo z pewnością przyciągnie tłumy. W rytm kolejnych wersów i bitów Quebo zapewni wszystkim obecnym dawkę emocji umieszczonych w opisywanych historiach. Z pewnością oprócz najnowszych utworów, nie zabraknie też tych sentymentalnych, które w świetle zakończenia pewnego etapu, na pewno się pojawią.

Koniec Quebonafide

Ogłoszona zmiana to z pewnością koniec Quebo. Co prawda nie zakłada się, by artysta definitywnie zakończył swoją działalność, ale jego enigmatyczny komunikat, może budzić skrajne wątpliwości. Jeśli okazałoby się, że potwierdzi się najczarniejszy scenariusz dla wszystkich fanów, faktycznie Psycho Relations będzie ostatnią szansą na zobaczenie artysty na scenie. Tym bardziej nie należy ryzykować i mieć pewność, że jedna z najbardziej wpływowych postaci polskiego światka muzycznego, zapisze się na długo w pamięci fanów podczas tych specjalnych wydarzeń. Bilety na trasę PSYCHO RELATIONS znajdziecie na: Going.Empik Bilety

bETihIID

Na przestrzeni całej dotychczasowej kariery muzyk uwielbiał zaskakiwać. Przez swoją bezkompromisowość szybko zyskał szerokie uznanie wśród publiczności. Nawet tej, która na co dzień wybierała utwory z innych nurtów muzycznych. Trudno przejść obojętnie wobec Quebo i oryginalności, którą wniósł na polską scenę. Nowe oblicze artysty może być już zupełnie inne. Wszak nie należy spodziewać się kontynuacji stylu, jeśli definitywnie mówi się o zakończeniu etapu nazwanego Quebonafide.

Gratka dla fanów

Siedem koncertów, siedem miast, siedem niesamowitych wydarzeń. Wiadomo nie od dziś, że koncerty tego artysty to nie tylko odegranie znanych utworów, ale przede wszystkim świetna zabawa. Nie tylko dla publiczności, ale i dla samego muzyka. To w szczególności można było obserwować na wcześniejszych eventach z jego udziałem. Nic nie wskazuje, by teraz miało być inaczej. Quebonafide może i żegna się ze swoim artystycznym pseudonimem, ale na pewno nie zrobi tego bezgłośnie. Zaplanowane wydarzenia z pewnością przerodzą się w prawdziwą ucztę, na której jako dania główne zostaną zaserwowane prawdziwe emocje, nietuzinkowe brzmienia i miłość do muzyki.

bETihIJe
Artykuł sponsorowany
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić