oprac. Adam Przegaliński| 

Śmierć młodej Niemki w Egipcie. Zmarła w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk

19

Niemieckie media poinformowały o śmierci modelki i byłej Miss Saksonii Henriette Hoemke. 29-latka zmarła dokładnie w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk.

Śmierć młodej Niemki w Egipcie. Zmarła w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk
(Facebook.com, Henriette Hoemke)

Niemka zmarła w kwietniu 2017 r., lecz media o sprawie poinformowały dopiero teraz. Niemieckie portale mówią o tym, że do śmierci młodej kobiety mogły przyczynić się zaawansowana anoreksja, kłopoty z pracą oraz załamanie nerwowe spowodowane rozstaniem ze swoim partnerem.

Wstępne ustalenia mówią o tym, że przyczyną śmierci 29-latki było osłabienie spowodowane anoreksją. Henriette miała w Egipcie uprawiać sport i właśnie podczas jednego z treningów zasłabła i upadła na ziemię. Magazyn „OK!” informuje również, że Niemka cierpiała na depresję, jednak ta informacja nie została jeszcze potwierdzona. Wiadomo jednak, że zgon nastąpił dokładnie w tym samym szpitalu, w którym zmarła Magdalena Żuk.

Zobacz także: Zobacz też: Tajemnicza śmierć Polki w Egipcie

Henriette Hoemke w 2006 r. była w związku z Ralfem Fährmannen, bramkarzem niemieckiego klubu piłkarskiego Schalke 04. W tym samym roku uzyskała tytuł Miss Saksonii. Rok później startowała w konkursie na miss Niemiec, ale nie dostała się do pierwszej dziesiątki.

Niemiecki dziennik „Bild Zeitung” przytacza słowa dziadka Henriette, który twierdzi, że jego wnuczka od długiego czasu chorowała na anoreksję. - Kiedy widzieliśmy się po raz ostatni pod koniec marca, była już bardzo słaba. Jej nogi były tak chude, jak moje ręce - komentuje Rudi Hömke.

Po śmierci Henriette Hoemke, zabrał głos także Ralf Fährmann. Bramkarz opublikował na swojej stronie oświadczenie, w którym wyznał, że bardzo poruszyła go śmierć byłej partnerki. Złożył także kondolencje jej rodzinie.

Żródło: Radio Zet/Bild

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić