Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Radosław Rosiejka
|

Spalił kukłę Żyda. Piotr Rybak tworzy nowe ugrupowanie polityczne

9
Podziel się:

Będzie nowe ugrupowanie nacjonalistyczne. Jego celem jest przebudowa Polski. Tworzy je znany ze spalenia kukły Żyda na wrocławskim rynku Piotr Rybak.

Spalił kukłę Żyda. Piotr Rybak tworzy nowe ugrupowanie polityczne
(Youtube.com)

Pod koniec 2016 r. sąd skazał Piotra Rybaka na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia, ale w poniedziałek zdecyduje, czy nie zamienić więzienia na dozór elektroniczny. W sobotę brytyjskie służby odmówiły Piotrowi Rybakowi i Jackowi Międlarowi wjazdu do Wielkiej Brytanii. Był ksiądz i prawicowy działacz chcieli wziąć udział w marszu antyimigranckim. To nie jedyna aktywność mężczyzny.

"Rzeczpospolita" pisze, że Piotr Rybak jest zaangażowany w tworzenie Narodowego Frontu Polski. Skupia ona mniejsze organizacje narodowe, jak Klub Narodowej Demokracji, Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego i Nasz Polski Dom.

W czerwcu na kongresie założycielskim Piotr Rybak mówił o zdrajcach narodu polskiego. Później w rozmowie z "Rzeczpospolitą" tłumaczył, że celem nowego ugrupowania jest zmiana obecnego systemu i elit. Narodowy Front Polski chce przebudować państwo zaczynając do sądownictwa a na systemie wyborczym kończąc.

ONR uważa, że publikacje Ośrodkowi Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na temat organizacji szkalują jej dobre imię.

Założyciele Narodowego Frontu Polski

Głównym liderem nowego ugrupowania ma być Aleksander Jabłonowski, czyli ukrywający się pod tym pseudonimem aktor Wojciech Olszański znany m.in. z filmu "Quo vadis". W gronie założycieli są jeszcze Eugeniusz Sandecki, który w tym roku wraz z grupką sympatyków "przywitał" wiosnę spaleniem kukły Żydówki i wrzuceniem jej do Wisły.

Wypowiadający się dla gazety Robert Winnicki z Ruchu Narodowego nie obawia się konkurencji po prawej stronie sceny politycznej. Jednak Rafał Pankowski z "Nigdy Więcej" sądzi, że Narodowy Front Polski może odebrać zwolenników Ruchowi Narodowemu, a nawet Kukiz'15.

Źródło: Rzeczpospolita

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(9)
!!!!
5 lata temu
Spalił trochę papieru, drewna i tkanin- został skazany. Morel po zakończeniu II wojny światowej zabijał patriotów polskich stołkiem(taboretem)-bijąc ich po głowie, a jeszcze teraz Polska przesyła mu do Izraela emeryturę. ????
Gość 1
5 lata temu
Gdzie mogę się zapisać?
Oo
5 lata temu
Rozumiem, że kukła posiadała jakiś dowód tożsamości lub paszport i w ten oto sposób wykryto. że to kukła żyda.
mat
5 lata temu
jesteśmy z Panem Panie Piotrze, niech Pan się nie przejmuje lewakami i ich kłamliwymi wypocinami tylko to im zostało :) pozdrawiam !
Otaku
5 lata temu
Palili marzannę,a nie "żydówkę". Żydzi sobie pochlebiają...BTW - ja wciąż NIE mogę uwierzyć że ludzie w Polsce są aż tak głupi, narzekają że jest źle i chcą zmiany. Kiedy pojawia się partia która FAKTYCZNIE coś zmieni wyzywają od faszystów i nazistów kiedy to faszyści rządzą w polsce, kłamią,kradną...
afrykaner
5 lata temu
ocenzurowano.
Darjox
5 lata temu
Dla mnie to przejaw fałszywej flagi, szyte tak grubymi nićmi że aż boli?
POLAK PATRIOT...
5 lata temu
Im więcej patriotycznych narodowych partii ,tym lepiej dla Polski ,tym gorzej dla zdrajców ,którzy w niej prowadzą krecią robotę na rzecz zewnętrznych wrogów Polski ,tylko przyklasnąć.
ak001
5 lata temu
Żadne skrajne ugrupowania polityczne nie są nam już potrzebne. Wystarczy, że mamy PiS. A tak przy okazji, ciekawe co by ten koleś powiedział, gdyby w Hiszpanii, Belgii czy Anglii zaczęto palić kukły Polaka.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić