Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Staniszkis: żałuję, że głosowałam na PiS

58
Podziel się:

- Popełniłam błąd popierając PiS, dlatego teraz tak bardzo angażuję się krytycznie - przyznaje prof Jadwiga Staniszkis. Przyznała też, że po dwóch latach prezydentury Andrzeja Dudy, uważa, że to Bronisław Komorowski byłby lepszym prezydentem, "bo to jest też kwestia stylu".


Prof. Jadwiga Staniszkis żałuje, że udzieliła wcześniej poparcia PiS
Prof. Jadwiga Staniszkis żałuje, że udzieliła wcześniej poparcia PiS (PAP, Adam Warżawa)

- Kiedy patrzę na te uśmiechy Dudy, jego samozadowolenie, jego niszczące działania, to, co zrobiono z Trybunałem Konstytucyjnym, to jest tragiczne. Działający TK powinien punktować to, co się dzieje, pokazywać te naruszania konstytucji. A ten system przestał działać - mówiła Staniszkis w programie "Gość Wydarzeń" na antenie Polsat News.

Zdaniem Staniszkis sposób zarządzania partią PiS przez prezesa Kaczyńskiego przypomina system partyjniactwa, nomenklatury, uzależniania strachu przed jakimkolwiek niezależnym obszarem władzy. - Odbywa się selekcja, czy ktoś da się użyć jako narzędzie w przyszłych działaniach. Obserwuje się poszczególnych "pisiaków" w tej sytuacji. To jest paraliżowanie, neutralizowanie tych, którzy są niezależni. To przypomina miękką, ale skuteczną metodę niszczenia ludzi - uważa profesor.

- Ci, którzy uczestniczą w ramach obozu władzy, a znam i Krzysztofa Szczerskiego i Andrzeja Zybertowicza, uczestnicząc w tym wszystkim, milcząc, moim zdaniem dają bardzo złe świadectwo samym sobie, bo to jest bardzo głęboka destrukcja - dodała.

Źródło: Polsat News

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(58)
kamion
5 lata temu
Tej babci cos się po3,14r doliło w głowie, pewnie jest pod wpływem tfuenu, kodówek ,feministek i sama już nie jest w stanie ocenić rzeczywistosci.
miki
5 lata temu
Tej kobiecie starość bije na mózg...Gajowy i jego banda już pokazali nam jak się rządzili !!!!
matros
5 lata temu
kat - bredzisz. Nic innego nie potrafie w charakterze komentarza do twej wypowiedzi
zdzicha
5 lata temu
Jak bym była taką kreaturą po przeszczepach i operacjach plastycznych to bym żałowała, że się urodziłam.
Bacha
5 lata temu
Co się z Tobą kobieto stało. Na stare lata odbija. Za komorowskim tęsknisz? Daj juz sobie spokój i przestań kompromitować się swoimi chorymi wywodami.
CNNN
5 lata temu
Staniszkis nie glosowala na PIS . Glosowala na PO . Teraz tylko tak mowi zeby zrobic sobie przestrzen w mediach . Weszla na gore PO plecach prawicy i PIS tak jak Marcinkiewicz Kaminski
Ben
5 lata temu
Ja też żałuję że uważałem Panią za zjawię polityki.
znajoma
5 lata temu
Ta babunia nigdy nie odpuści Kaczyńskiemu że za młodu nią wzgardził. Dzięki tobie córa nie ma szans w polskiej polityce!
Pit
5 lata temu
Żałujesz ? Bo nadal ślepa jesteś!!! Idź dalej głosuj na złodziei z po!!!!
aqq
5 lata temu
Pani Staniszkis jak pijany odbija się od ściany do ściany. Dzisiaj akurat jest po tej stronie, ale za chwilę zmieni zdanie i będzie chwalić Kaczyńskiego a ganić Komorowskiego (jakby to zresztą Komorowskiego interesowało)...
123
5 lata temu
stoczyła się -ukryty szpieg poprawności politycznej
stefan
5 lata temu
ja kiedys dawno temu glosowalem na boleslawa w
sol
5 lata temu
Kiedyś imponowała mi Pani swoimi analizami umysłowymi . Wypowiedzi wyważone poparte logiką myślową wynikającą z prawdziwej i słusznej interpretacji otoczenia politycznego, rzetelne w przekazie, nic dodać ,tylko chwalić. Słabe zauważenie,, babci" przez nową władzę przewartościowały i ukierunkowały na bezprzykładnie artykułowany sarkazm w ocenach a nawet złowieszczy jad obnażając skrzętnie skrywane prawdziwe oblicze. Do tego ukazały się różne wiadomości dot. posiadanych majętności ,powiązań,wtyk charakteryzujące Panią Profesor .Niepojęte. Jak to prawdziwe jest ,,kto z kim przystaje..." Szkoda.
stefcio
5 lata temu
a spier****lay do Ancheli, do Tooska Szamponki będzie wam tam super
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić