oprac. Natalia Durman| 
aktualizacja 

Stary Kraszew. Policyjna obława na włamywaczy. Mieszkańcy przerażeni

103
Podziel się:

Od kilku tygodni włamywacze terroryzują willową wieś Stary Kraszew pod Warszawą. Złodzieje napadają na domy i okradają je. Grasują nawet w biały dzień.

Policja szuka włamywaczy
Policja szuka włamywaczy (iStock.com)

Na razie złodziei nie złapano. - Policjanci cały czas prowadzą czynności w związku z szajką okradającą domy. Informacja została przekazana do wszystkich patroli. Miejscowość patrolują kryminalni oraz policjanci ruchu drogowego - mówi Tomasz Sitek z Komendy Rejonowej w Wołominie. Od kilku dni po wsi kursuje też systematycznie policyjny radiowóz.

Sprawcy poruszają się białym fordem focusem (został wynajęty z wypożyczalni na lewe dokumenty), jeżdżą po wsi i obserwują zwyczaje mieszkańców. Dwóch z nich to obcokrajowcy (prawdopodobnie Gruzini), a trzeci to Polak.

Na jedną z posesji wdarli się z łomami i siekierami. Rozbili okno i weszli do środka, by splądrować dom. Właścicielka zgłosiła sprawę na policję. Przekazała nagranie z domowych kamer, na którym widać twarze włamywaczy. - Jestem przerażona, że wrócą - mówi w rozmowie z "Super Expressem".

- Boję się wyjść nawet do pracy, bo nie wiadomo, czy mnie nie napadną i ograbią z tego, co mam - dodaje inna.

Źródło: se.pl

Zobacz także: Zobacz także: Zobacz czy można oszukać wykrywacz kłamstw
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić