o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Student z Niemiec włamał się do muzeum, żeby zrobić selfie z dinozaurem

0
Podziel się

Student pochodzący z Niemiec postanowił przeżyć noc w australijskim muzeum. Około 1 w nocy dostał się do zamkniętego budynku, gdzie oglądał wystawy i robił zdjęcia. Ukradł także część ekspozycji. Wszystko nagrały kamery.

Australia. 25-letni student nocą włamał się do muzeum w Sydney
Australia. 25-letni student nocą włamał się do muzeum w Sydney (YouTube.com)
bDZpbvoB

25-letni Paul Kuhn to student pochodzenia niemieckiego, który postanowił włamać się do muzeum w Sydney. Do budynku dostał się za pomocą rusztowań około 1 w nocy.

Nagranie pokazuje, jak mężczyzna robi sobie zdjęcie z dinozaurem. Przemieszcza się także po budynku, zwiedza wystawy i robi zdjęcia. Kamery zarejestrowały, jak zabiera niektóre eksponaty, m.in. kowbojski kapelusz.

bDZpbvoD

Teraz czekają go konsekwencje. Sprawą zajęła się australijski policja. W poniedziałek 25-letni student stanął w przed sądem, gdzie został oskarżony o kradzież eksponatów. Sędzia zgodził się na zwolnienie za kaucją pod warunkiem oddania paszportu i przestrzegania godziny policyjnej.

Zobacz także: Sensacja archeologiczna. Budowali galerię, trafili na prehistoryczne skarby

bDZpbvoJ

Muzeum Australijskie zamknięto już zanim pojawił się koronawirus. W najstarsze muzeum w kraju już od sierpnia 2019 roku trwał 12-miesięczny okres renowacji budynku.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDZpbvpe
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić