oprac. Karolina Kołodziejczyk| 
aktualizacja 

Tragedia na budowie. Maszyna zmiażdżyła auto, nie żyje kobieta

73
Podziel się:

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Gorzelnia Nowa Szarlejka. Kobieta wjechała oplem w wozidło, które brało udział w pracach budowalnych na autostradzie. Auto 44-latki zostało zmiażdżone.

Kobieta nie przeżyła wypadku
Kobieta nie przeżyła wypadku (Twitter, Inspekcja Transportu Drogowego)

W okolicy Nowej Szarlejki w powiecie kłobuckim trwa budowa obwodnicy Częstochowy. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, 44-letnia kobieta, która kierowała oplem , nie dostosowała się do znaków na autostradzie. Tym samym wjechała w wozidło, które przejeżdżało w tym momencie przez drogę. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło około godziny 11.

- Auto zostało zmiażdżone. 44-letnia mieszkanka gminy Wręczyca Wielka niestety nie przeżyła - mówi sierż. sztab. Kamil Raczyński, rzecznik KPP w Kłobucku w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

Na razie wiadomo, że ciężarówką budowlaną kierował 38-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Badania wykazały, że w momencie wypadku był trzeźwy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zobacz także: Jeden wielki hałas, smród”. Mieszkańcy gminy Baranów są zdruzgotani budową CPK

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: "Dziennik Zachodni"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić