o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Tragedia pod Kętrzynem. Maszyna rolnicza zabiła 3-latka

51
Podziel się

Dramat rozegrał się w Nadkomiadach pod Kętrzynem. Ładowacz do bel słomy potrącił dziecko. Trzylatek nie żyje. Prokuratura w Kętrzynie wyjaśnia sprawę.

Tragedia pod Kętrzynem. Maszyna rolnicza zabiła 3-latka
Zdjęcie poglądowe (Wikipedia, (CC BY-SA 3.0))
bDhjgwzp

Ładowacz do bel słomy staranował bawiące się dziecko. Do tragedii doszło na prywatnej posesji w miejscowości Nadkomiady. Maszyna, która stała na małym wzniesieniu, stoczyła się bez kierowcy, śmiertelnie przejeżdżając trzylatka.

Policja wyjaśnia okoliczności tragedii. Udało im się ustalić, że dziecko przebywało pod opieką trzeźwej matki. Rodzina ofiary została objęta pomocą psychologiczną. Sprawę prowadzi prokuratura w Kętrzynie.

bDhjgwzS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
waldi
3 miesiące temu
Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny... Coś nie do wyobrażenia :(
Karol
3 miesiące temu
Tak miało być,tak miało dzieciątko krótko żyć.Nie wiadomo co komu pisane.Tylko nie obwiniajcie rodziców,jeśli popełnili jakiś błąd to i tak los ich ukarał najsurowiej jak mógł.
Slo
3 miesiące temu
Tragedia, ślepy los
bDhjgwzT
piter
3 miesiące temu
Po co podkreślać, że matka była trzeźwa jak by to było coś niezwykłego.
TiM
3 miesiące temu
Nakomiady a nie Nadkomiady. Współczucia rodzicom
Najnowsze komentarze (51)
Ray
3 miesiące temu
A czyja wina jak nie rodziców ?!!! W żadnym kraju na świecie nie ma tyle wypadków co w Polsce. Zupełna beztroska.
Olga
3 miesiące temu
Na wsiach zbyt często dochodzi do takich i podobnych wypadków z udziałem dzieci. Maszyny rolnicze i auta powinno się zawsze zabiezpieczać (zamykać na klucz itd)..znam kilka takich przypadków-tragicznych w skutkach,gdzie zginęły dzieciaczki lub zostały kalekami. To wielka tragedia stracić dziecko,chyba nie ma nic gorszego dla rodziców. Wyrazy szczerego współczucia.
Lilli
3 miesiące temu
Tylko rok młodszy od mojego syna. Niewyobrażalna tragedia. Współczuję rodzinie maluszka. Spoczywaj w spokoju aniołku.
Bernie
3 miesiące temu
Matka była trzeźwa? To oczywiste. Przecież ona musi sama wszystko ogarnąć w domu. Mnie interesuje czy trzeźwy był ten który zostawił tę ładownicę bez zabezpieczenia, czyli pewnie ojciec. A o tym ani słowa.
Tomasz
3 miesiące temu
Przestańcie obwiniać o swoje błędy Boga lub jakieś stworzone przez niego przeznaczenie. Cytat z Pisma Świętego, Księga Powtórzonego Prawa 30,19: "Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię, kładąc przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo" Skoro Bóg daje wybór i zachęca żeby wybierać życie, to nic nie jest zaplanowane.
Wkurzony
3 miesiące temu
NIE, Bóg tego nie chciał. Bóg dał ludziom rozum, żeby z niego korzystali i zaciągali hamulec. Jednak trudno z niego korzystać, gdy MATKA BYŁA TRZEŹWA, natomiast maszynę bez wątpienia obsługiwał OJCIEC. Natomiast każdy kto był w tym okresie na wsi wie, ile skrzynek alkoholu przewija się codziennie przez sklepik wiejski.
matka
3 miesiące temu
Smutne, dlaczego co roku w okresie letnim giną dzieci i te wypadki są związane z maszynami rolniczymi? Gadanie ,że Bóg tak chciał mnie wkurza, czy Bóg jest mściwy?
mag
3 miesiące temu
gorszej tragedii nie ma dla rodziców. Współczucie to za mało powiedziane. Jaki sens jest w tym wszystkim ? Wkurza mnie ,że takie niewinne dziecko musi odejść a ci ,którzy na to zasługują dalej tkwią i szkodzą innym.
bDhjgwzL
dmuchać
3 miesiące temu
A u was w redakcji też trzeźwi i czy na pewno ?
bogdon
3 miesiące temu
Współczuje rodzicom.... Po przeczytaniu komentarzy nie mogę się z nimi zgodzić Obwiniacie rodziców ,a nawet Boga . W księdze biblijnej( 1 List Jana 4 rozdział wers 8 ) czytamy że "Bóg jest miłością,,. To jaki kochający ojciec by chciał takiego losu dla swojego dziecka? Wieś to piękne miejsce na ziemi a wypadki zdarzają się na wsi jak i w mieście.W tej księdze mamy informacje dlaczego tak się dzieje( kaznodziei 9 rozdział wers 11 ) Bo ich wszystkich dosięga czas i przypadek„nieoczekiwane zdarzenia”
nic nowego
3 miesiące temu
A czy ta maszyna nie miała hamulca? A jeśli nie miała, to należało podłożyć kamienie pod koła, jak się ją postawiło na wzniesieniu. Trochę wyobraźni.
Współczuję
3 miesiące temu
Najważniejsze, że matka była trzeźwa.Wszak gdyby była nietrzeźwa to byłby zarzut.Paranoja, prawda?
danny
3 miesiące temu
do rozpaczy doprowadzają mnie niektóre komentarze. Każdy tutaj jest mądry, a już najbardziej wybitnymi wychowawcami są ci, co nigdy nie mieli dzieci. Prawda jest taka, że choćbyś nie wiem, jak pilnował takiego ruchliwego i ciekawego świata trzylatka, to on i tak w oka mgnieniu wlezie gdzieś, poleci, pobiegnie. Musiałby chyba na metrowym łańcuchu chodzić, to być może wtedy nic by sobie nie zrobił. wielka tragedia dla rodziców, wielki żal dziecka. Niech ci, co potępiają i tutaj stękają na temat rodzicielstwa, wsi, rolników, popukają się w głowy i zajmą swoimi kotkami, pieskami. Rodzicielstwo jest bardzo trudne i każdy jest mądry po szkodzie.
danny
3 miesiące temu
artykuł dotyczy ładowacza, a na zdjęciu stara 60-tka i kultywator. Czy autor tekstu wie chociaż, skąd się biora jajka i jakie zwierzę daje mleko?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić