Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Tomek Orszulak
|
aktualizacja

Tragedia w Kozienicach. Szokujące fakty

7
Podziel się:

W domu jednorodzinnym w Kozienicach na Mazowszu znalezione zostały ciała czterech osób: dwójki dzieci, kobiety i mężczyzny. Najprawdopodobniej 39-letni mężczyzna zabił swoje dwie córki i żonę, a następnie popełnił samobójstwo. Wiadomo, że był nauczycielem w gimnazjum. Motywem mogła być zazdrość.

Policja bierze pod uwagę tzw. "rozszerzone samobójstwo"
Policja bierze pod uwagę tzw. "rozszerzone samobójstwo" (WP.PL)

Do dramatycznych wydarzeń doszło w poniedziałek w domu jednorodzinnym przy ulicy Leśnej w Kozienicach. Odnaleziono tam ciała czterech osób: małżeństwa Rafała i Anny L. oraz ich dwóch córek. Dzieci miały 6 i 9 lat.

Policję zaalarmował dziadek dziewczynek, którego zaniepokoiło to, że nikt rano nie otwiera drzwi mieszkania. Teraz "Super Express" ujawnił nowe informacje na temat tej zbrodni.

Wiadomo, że dzieci i kobieta miały liczne rany cięte. Według policji i prokuratury nie można wykluczyć tzw. "rozszerzonego samobójstwa". 39-letni mężczyzna prawdopodobnie zabił córki i żonę. Potem popełnił samobójstwo.

Przed tragedią nie było żadnych sygnałów, aby w rodzinie działo się coś niepokojącego.

Rafał L. był nauczycielem. Był zazdrosny o żonę?

Ona była znanym w Kozienicach weterynarzem. Była lubiana, podobnie jak jej mąż. Rafał L. z kolei był nauczycielem wychowania fizycznego w okolicznym gimnazjum. Rodzina była bardzo zżyta. Zwłaszcza, że jedna z córek była osobą niepełnosprawną.

- Przyszła na świat z dziecięcym porażeniem mózgowym. I to był dla tej rodziny ciężki szok. Marysia dopiero niedawno zaczęła się samodzielnie poruszać z chodzikiem. To efekt konsekwentnej i potwornie drogiej rehabilitacji. Ale Rafał i Ania nie żałowali na to pieniędzy - powiedziała "Super Expressowi" zaprzyjaźniona z rodziną osoba.

Na miejscu nadal pracują śledczy. Mówi się, że jednym z motywów zbrodni mogła być zazdrość 39-latka o żonę. Policja nie potwierdziła tych informacji.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(7)
x
5 lata temu
Ukryta choroba psychiczna.
reforma
5 lata temu
PRACOWAŁ w gimnazjum - STRACIŁ pracę
T1
5 lata temu
Efekt 500+
ooo
5 lata temu
A podobno nie było żadnych problemów,żadnych negatywnych sygnałów wg pismakow.
Prawd
5 lata temu
Prosta sprawa. Ktos za duzo zainwestowal, a ktos inny tego nie docenil, i wykozystal to.
mik
5 lata temu
Dobrze że likwidują te gimnazja :)
Lula
5 lata temu
Przez zazdrość wymordować całą rodzinę...? Nie do wiary jak słabi psychicznie są mężczyźni... Szkoda dziewczynek i matki
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić