oprac. Arkadiusz Jastrzębski| 
aktualizacja 

Tragedia w Strzyżowie w Podkarpackiem. Zwłoki w aucie rozbitym na drzewie

0
Podziel się:

Śmiertelny wypadek na trasie Strzyżów - Pstrągowa w woj. podkarpackim. Rozbity samochód, a w środku zwłoki mężczyzny zauważył inny kierowca. Tragedia wydarzyła się w nocy, ale nikt tego nie widział.

Kierowca miał 20 lat i jechał renault clio bez p[asażerów
Kierowca miał 20 lat i jechał renault clio bez p[asażerów (KPP Strzyżów)

Policja otrzymała informację o wraku ok. godz. 5. Służby zaalarmował mężczyzna, który jechał ul. Leśną w Strzyżowie.

- Wypadek nastąpił wcześniej, w nocy. Wskazują na to wszystkie ślady - mówi Wirtualnej Polsce Piotr Niemiec ze strzyżowskiej policji.

Dokładna godzina wypadku nie jest jeszcze znana. - Kierowca miał 20 lat i pochodził z powiatu strzyżowskiego. Jechał renault clio sam - dodaje policjant.

Na miejscu obecny był prokurator, który zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Liczba zaszczepionych dzieci spadła poniżej granicy krytycznej. Grozi nam epidemia odry.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić